Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

24 سپتامبر

پرسش و پاسخ لیپوماتیک

پرسش و پاسخ لیپوماتیک

سوال :سلام آقای دکتر من تمایل دارم برای از بین بردن پهلوها وشکمم لیپوماتیک انجام دهم اما می خواستم بدانم که این جراحی برگشت پذیر است ؟ ماندگاری آن به چه صورتی است ؟

پاسخ : سلام در واقع نتيجه ي لیپوماتیک در دراز مدت به بیمار بستگی دارد در صورتی که بعد از جراحی رژیم غذایی مناسب و فعالیت ورزشی داشته باشید به هیچ عنوان برگشت پذیر نخواهد بود.در مواردي كه چاقي قابل توجه اتفاق بيفتد اين چاقي عمدتا در مناطقي ايجاد خواهد شد كه تحت ليپ ماتيك نبوده است .

پرسش و پاسخ لیپوماتیک

پرسش و پاسخ لیپوماتیک

سوال : آیا استفاده از گن در جراحی لیپوماتیک لازم است ؟

پاسخ :بله گن باعث می شود که پوست ناحيه ي ليپوماتيك بهتر جمع شود. به همین دلیل ما به همه ی افرادی که جراحی لیپوماتیک انجام می دهند توصیه می کنیم تا دو ماه اول حتماً از گن استفاده کنند.

سوال :سوال من از جناب دکتر قاسمی این است که آیا می توان بعد از لیپوماتیک حمام کرد ؟

پاسخ : بله پس از ٢٤ ساعت و به منظور خارج شدن خونابه ها لازم است که حتماً به حمام بروید و با انجام ماساژ در ناحیه ی جراحی شده باعث خارج شدن مایعات موجود شوید.

سوال : سلام آقای دکتر من ورزشکارم و تمایل دارم لیپوماتیک انجام دهم سوال من این است که بعد از لیپوماتیک می توانم به ورزش خود ادامه دهم ؟

پاسخ :در روزهای اول نباید ورزش های سنگین انجام دهید فقط می توانید پیاده روی آهسته داشته باشید بهتر است در مورد انجام ورزش های سنگین بعد از جراحی بهتر است حداقل زمان دو هفته اي بگذرد.

سوال : سلام آقای دکتر من به شدت از جراحی ترس دارم می خواستم بدونم آیا لیپوماتیک درد دارد ؟ و سوال دوم این که تورم و کبودی دارد یا نه ؟

پاسخ : سلام شما در طول عمل لیپوماتیک و پس از انجام بي حسي ،  دردی را احساس نخواهید کرد اما بعد از جراحی  احساس درد تا چند روز اول بسیار طبیعی است.تورم و کبودی معمولاً بعد از یک هفته خوب می شود اما نتایج نهایی از جراحی لیپوماتیک را می توانید بعد از ٣ ماه مشاهده کنید.

سوال : باعرض سلام و خسته نباشید آقای دکتر من شاغلم می خواستم بدانم که بعد لیپوماتیک بعد از چه مدتی می توانم به محیط کار بازگردم؟

پاسخ : سلام شما نیاز است تا سه  روز استراحت مناسب داشته باشيد و بهتر است تا يك هفته از محل كارتان مرخصي بگيريد.

 دیگر خدمات دکتر علی قاسمی عبارتست از :

لیزر CO2 فرکشنال

لیزر موهای زائد

راه های ارتباطی

اینستاگرام 

گالری عکس 

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

8 − 3 =