porno indir FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE
31 اکتبر

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن :

برای بار نخست این روش در سال 1985 توسط پزشکان و جراحان زیبایی کشور ایتالیا مطرح گردید و مورد استفاده قرار گرفت و به تدریج در سایر کشورها مورد استفاده قرار گرفت در کشور ما نیز این روش بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. از بارزترین مزیت این روش بدون عارضه بودن این روش در جوان سازی پوست می باشد .

Microdermabrasion

روش کار دستگاه میکرودرم ابریژن چگونه می باشد ؟

دستگا ه های میکرودرم بسیار حساس می باشند ، کریستالی که در این دستگا ها استفاده می گردد ظریف بوده و از جنس آلومینیوم می باشند که با استفاده از این دستگاه ها می توان کریستال ها را از روی پوست برداشته این روش دارای مزیت های فراوانی می باشد .

دستگاه های که در این روش استفاده می شوند موجب می شود که جریان خون ناحیه ای که میکرودرم می شود فعال تر شده ، هم چنین این دستگاه ها سلولهای فیبروپلاست را فعال تر نموده ، در نتیجه ترمیم و طروات پوست صورت می پذیرد .

یکی از کاربردهای روش میکرودرم ابریژن رفع جای جوش می باشد که در این روش می توان فروفتگی های ناشی از جوش های قبلی را و نواحی که آثاری از جای آکنه را داشته ترمیم نموده و پوست را ترمیم نمود .

توجه به این نکته ضروری است که این روش برای درمان اسکار مفید می باشد ، اما برای اسکار های و جوشگاه های زخم عمیق باشند درمان با این روش توصیه نمی شود توجه شود برای اسکارهای سطحی بر حسب میزان عمق و محل و نوع اسکار تعداد جلسات درمان متفاوت می باشد .

میکرودرم در درمان رفع جای جوش و جوان سازی پوست ، از بین بردن لک های پیری و کبدی ، درمان لک های حاملگی ، درمان اسکار آبله مرغان کاربرد دارد .

با تشکر ،مدیریت سایت کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی

download

 

 

 

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

چهار + چهارده =