porno indir FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE
07 نوامبر

تزریق ژل لب

ژل لب :

اصولا واژه ” فیلر ” به هر نوع ماده ای که در جهت پر کردن گودی های صورت و بدن استفاده شود اطلاق می گردد و شامل تزریق چربی و تزریق ژل است .

ژل ها بر دو نوع هستند : ژل های قابل جذب و ژل ها غیر قابل جذب. ژل های غیر قابل جذب در گذشته استفاده می شد و هم اکنون مصرف بسیار محدودی دارد و در زیبایی از آنها استفاده نمی شود .

ژل های غیر قابل جذب امروزه کاربردهای زیادی در زیبایی دارند . از مهمترین این ژل ها نوع  ” هیالورونیک اسید ” است . این نوع از ژل ها توسط کارخانجات مختلفی در سراسر دنیا تولید و تحت نام های مختلف عرضه می گردند . تولید کنندگان این نوع ژل ها، با اثرگذاری روی اندازه ذرات ، اتصالات ملکول ها ، غلظت، آنها را به دستجات مختلفی برای استفاده در نواحی مختلف صورت و بدن مهیا می کنند .

ژل لب

کاربرد های ژل هیالورونیک اسید :

  • فرم دهی لب ها
  • پرکردن گودی خط خنده و خط غم
  • پر کردن گودی زیر چشم ها و خطوط پنجه کلاغی دور چشم ها
  • پر کردن گودی خط اخم
  • برجسته کردن گونه ها
  • رفع هرگونه گودی در صورت، دست ها و بدن .

هیالورونیک اسید مهمترین گلیکوز آمینو گلیکان (یک نوع قند طبیعی ) در پوست می باشد که موجب شده انعطاف پذیری و قوام کافی پوست می شود هیالوروینک اسید توانایی اتصال به آب را داشته و وقتی زیر پوست تزریق می گردد موجب می شود که پوست حجیم و نرم و هیدراته (آبدار) شود .

در رشد سلولی علاوه بر هیالورونیک ، اسید در رشد سلولی نیز تاثیرگذار می باشد ، اسید هم چنین بر عملکرد گیرنده های غشایی و می باشد .

ژل لب

اسید موجب پایداری ساختمانهای بین سلولی شده و اتصال بین فیبرهای کلاژن و الاستین را ایجاد می نماید می توان گفت یکی از عوامل مهم در جوانی و شادابی پوست دارد هم چنین در قوام پوست و برجستگی لب تاثیر گذار می باشد .

امروزه به علت های مختلف و گوناگونی تزریق ژل لب صورت می گیرد که یکی از این موارد ، حجیم سازی لب ها می باشد که برای تزریق ژل لب مواردی را قبل از تزریق باید رعایت نمود که بسیار ضروری و مهم می باشند .

تزریق ژل

توصیه می شود قبل از انجام تزریق از مصرف نمودن فرآورده هایی که موجب شده انعقاد خون به تاخیر بیافتد، جلوگیری نمایید. به عنوان مثال از مصرف داروهای مانند آسپرین اجتناب کنید. تاکید در خصوص عدم این فرآورده ها بدین علت می باشد که مصرف این فرآورده ها قبل از تزریق موجب شده که احتمال خون مردگی و خونریزی در تزریق افزایش یابد.

برای تزریق ژل لب معمولا نیازی به بیهوشی نمی باشد اما معمولا پزشکان بی حسی موضعی را انجام می دهند.

توصیه می شود پس از انجام تزریق ژل از انجام ورزش های شدید و هم چنین قرار گرفتن در آفتاب یا گرمای شدید اجتناب شود.

فرم دهی لب

هم چنین از مصرف مشروبات الکی پرهیز شود زیرا قرمزی موقت ، خارش محل تزریق را به دنبال دارد.

از نکات ضروری که الزام می باشد که بیمار رعایت نماید این می باشد که از لمس و دستکاری محل تزریق به مدت سه روز اجتناب شود.

کار تزریق به سادگی صورت می پذیرد و شامل دوران نقاهت نمی باشد، ولی پزشکان توصیه می نمایند به مدت سه روز پس از تزریق از فعالیت سنگین ورزشی هم چنین انجام فعالیت های سنگین روزانه و رفتن به استخر پرهیز شود .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر قاسمی

 

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

نوزده + 12 =