porno indir FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE
13 ژوئن

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

موهای زائد را می توان با انجام لیزر برطرف کرد و در زمانی که موی برخی از نواحی رشد بیش از اندازه دارند و یا با ظاهر ی بد رشد کرده اند می توان با لیزر به از بین بردن آنها پرداخت. افراد برای اینکه بتوانند از طریق این روش موهای زائد خود را از بین ببرند باید طی چندین مرحله اقدام به درمان کنند.با استفاده از نورهای سبک و لیزر ها امروزه بعد از چندین جلسه می توان موهای زائد را به شکلی دائمی از بین برد.

لیزر برای افرادی که دارای پوست های روشن و ضخیم بوده و موها ی زائد به شکلی تیره  در بدن خود نمایی می کند بسیار مفید واقع می شود اما لیزر موهای زائد در تمامی پوست ها قابل اجرا خواهد بود و افراد با تمامی پوست ها می توانند بعد از لیزر موهای خود به نتیجه ایی مطلوب دست پیدا کنند.

از بین رفتن موهای زائد کاملابه شرایط پوست و رنگ پوست و مو بستگی دارد و ممکن است برخی افراد بعد از گذشت چند سال موهای زائد بدنشان از بین برود.همچنین از عواملی که در این زمان نقش مهمی ایفا کند نحوه مراقبت بیمار بعد از انجام لیزر است.به طور کلی نمی توان به افراد گفت شما پس از گذشت چند جلسه می توانید نتیجه دلخواه خود را مشاهده کنید و یااینکه به چند دوره برای موهای نواحی مختلف بدنشان نیاز دارند و این کاملا با شروع انجام لیزر و به تدریج مشخص خواهد شد. با انجام لیزر و وارد کردن چندین ضربه می توان چندین پیاز مو را از بین برد و برای  از بین بردن موها زائد قسمت های سینه،شانه،پشت لیزر بهترین راه حل خواهد بود.

قبل از انجام لیزر موهای زائد

پس از اینکه با متخصص برای از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف تصمیم گرفتید و زمان مشخصی برای این امر در نظر گرفتید باید از شش هفته قبل استفاده از موچین،مومک یا الکترولیز را به حداقل برسانبد وتا جای ممکن سعی کنید در معرض نور خورشید قرار نگیرید  ممکن است نور خورشید از اثر گذاری لیزر کم کند. از کرم های ضد آفتاب با اس پی اف مناسب استفاده کنید.

لیزر-موهای-زائد

نحوه انجام لیزر موهای زائد

فرد باید یک یا دو روز پیش از انجام لیزر موهای نواحی مورد نظر را با استفاده از تیغ اصلاح کند.در طول جلسات درمان  نور لیزر مناسب با طول موج کافی برای از بین بردن موهای شخص به بدن تابیده می شود امواج ساتع شده از دستگاه از پوست شخص گذر کرده  و بر رنگدانه های موج در فولیکول مو تاثیر می گذارد.با انجام لیزر به هیچ کدام از لایه های پوست و سلول های مجاور لطمه ایی وارد نمی شود.چون برخی از موها  در فاز نهفته قرار میگیرند ممکن است فاقد رنگدانه باشند و چون لیزر موهای زائد موهای رنگدانه دار را تحت تاثیر قرار می دهد به همین علت لیزر باید چندین جلسه با فواصل زمانی مشخص انجام بگیرد.  بعد از اتمام کرم هایی جهت از بین بردن التهاب و ترمیمی برای قسمت های لیزر شده تجویز داده می شود که باید برای چند ساعت بر روی پوست مالیده شود.

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

مقدار درد در لیزر موهای زائد صورت و بدن ممکن است برای افراد با پوست های مختلف متفاوت باشد و بعضی از افراد به خصوص کسانی که دارای موها ی زائد تیره و کلفت با تراکم زیاد هستند بیشتر احساس درد و سوزش را داشته باشند.برای اینکه از درد افراد در طی جلسات لیزر موهای زائد کاسته شود کرم های بی حسی نیم ساعت قبل از آغاز درمان با لیزر به شکلی زخیم بر رو پوست مالیده می شود و بدین ترتیب فرد احساس درد کمتری خواهد داشت.

 

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

پنج − 4 =