porno indir FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE
15 نوامبر

لیزر CO2 فرکشنال

لیزر CO2 فرکشنال

لیزر CO2 فرکشنال ، در واقع نوعی از لیزر CO2 است که به منظور کاربرد درجوانسازی  پوست طراحی شده است. منظور از کلمه فرکشنال استفاده از پرتوهای نازک لیزر در کنار هم و همزمان با هم است. بدین ترتیب با یکبار تابش لیزر بجای یک پرتو ، همزمان بطور مثال ۱۵۰ پرتو وارد پوست می شود.

این لیزر کاربردهای فراوانی دارد از درمان جای جوش و اسکار زخم و خط برش جراحی گرفته تا درمان منافذ باز پوست و پیری پوست و مشکلات چین وچروک های ظریف پوستی  .

لیزر فرکشنال

مکانیزم لیزر فرکشنال بدین گونه می باشد که از نور لیزر با شعاع های بسیار باریک بر روی پوست تابیده می شود . این شعاع ها  در حد میکرون می باشند . به دلیل باریکی شعاع های لیزر ، مناطقی از پوست اطراف این پرتوها سالم بوده در نتیجه مناطقی که اشعه نخورده است و سالم می باشد باعث سرعت التیام پوست می شود. در واقع نور لیزر از لایه سطحی پوست عبور کرده و وارد  بخش میانی پوست می شود . همان طور که می دانیم بخش میانی پوست منشا و مبدا اکثر مشکلات پوستی از اسکار آکنه تا پیری پوست می باشد . با تخریب نقطه ای که لیزر در لایه میانی ایجاد می کند کلاژن آسیب دیده و فرسوده را از بین می برد . در ادامه بدن شروع به تولید کلاژن و بافت جدید می کند. با تولید بافت جدید بسیاری از مشکلات مربوط به پوست از بین می رود .

برای ایجاد  کلاژن جدید به زمان 2 الی ۳ ماه نیاز است.

با لیزر فرکشنال چروک های پوستی بسیار کاهش یافته و پوست شاداب و جوان می شود ، علاوه بر آن گودیها و جای اسکار آکنه  ، اسکارهای  مربوط به جای بخیه نیز به شکل قابل ملاحظه ای درمان می شود . البته در بسیاری موارد برای نتیجه گیری بیشتر نیاز به ۴-۲جلسه درمان می باشد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر قاسمی

هم چنین شما عزیزان می توانید در کانال تلگرام و اینستاگرام ما را دنبال کنید .

download

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

9 + هفده =