porno indir FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE
14 اکتبر

تزریق ژل

تزریق ژل

برای پر کردن جاهای خالی پوست میتوان از فیلر ها استفاده کرد و این مواد سلول های چربی هستند که با تزریق در موضع میتواند مشکلات ان را نیز برطرف نماید .یک جراح زیبایی با معاینه ی شما تشخیص میدهد که چگونه مشکلات پوست و زیبایی خود را بر طرف کنید .ممکن است استفاه از ژل و تزریق آن در پوست مشکل شما را حل کند و بدون نیاز به جراحی بتوانید رضایت کامل از درمان را بدست آورید . استفاده از ژل و بوتاکس صورت برای جوانسازی کاربرد فراوانی دارد اما توجه داشته باشید که این روش ها دائمی نبوده و نیازمند تکرار است .

ژل لب

این ماده ، یک ماده طبيعي است كه در بدن انسان یافت میشود . این مواد در بافت همبندی چشم ها نیز یافت میشود البته میتوان مقادیری از آن را در غضروفها و مايع مفاصل و در بافت پوست هم مشاهده کرد . يكي از كاربردهاي اين ژل تزريق به داخل مفصل افراد دچارآرتريت است تا باعث كاهش درد مفاصل آنها شود. وقتي اين ژل در صورت تزريق مي شود مثل يك بالش پرشده عمل كرده و ساختمانهاي صورت را كه ممكن است به علت روند طبيعي پير شدن دچار كاهش حجم ياشلي شده باشند ، ساپورت مي كند. همچنین باعث جمع اوری آب میان بافتی و تحریک آن ها به سمت سطح پوست میشوند .

تزریق كلسيم هيدروكسيل آپاتيت (Calcium hydroxylapatite ) که به صورت مشهودی در استخوان انسان وجود دارد.

احتمال ایجاد حساسیت در آن بسیار کم است .اين ماده ابتدا در دندانپزشكي و جراحي ترميمي مورد استفاده قرار گرفت و سالها بدون مشكل بكار رفته است.

فرم دهی لب

 تزریق ژل باعث تقویت و تحریک کلاژن های پوست میشود و به مرور زمان بافت از بین رفته ی پوست ترمیم میشود .درنتیجه ظاهر فرد زیبا و شاداب تر از گذشته خواهد شد .

با تشکر ،مدیریت سایت کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی

download

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

16 + 7 =