05 مارس

جوانسازی اطراف چشم

جوانسازی اطراف چشم

چشم ها بخش بسیار مهمی در صورت هستند و طبیعتاً جوانسازی اطراف چشم می تواند تاثیر بسیار خوبی در جوانی صورت داشته باشد.

برای افزایش زیبایی و همچنین حفظ آن امروزه روش های متعددی وجود دارد. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در این خصوص می توانید با شماره های 7-44277196 تماس حاصل نموده و همچنین می توانید ما را در اینستاگرام ودنبال کنید.

افراد به دلیل مشکلاتی  مانند گودی های زیر چشم ، تیرگی زیر چشم ، پف زیر چشم ، چروک اطراف چشم ، افتادگی پلک بالا ، پف پلک بالا به فرم آسیای شرقی اقدام به جوانسازی اطراف چشم می کنند .

گودی زیر چشم

گودی زیر چشم غالباً به مرور، با افزایش سن ایجاد می شود و معمولاً قسمت های داخلی زیر چشم مستعد بیشتری برای گود شدن است در واقع تحلیل چربی ها که درآن قسمت اتفاق می افتد داخل چشم گود می شود .

جوانسازی اطراف چشم

جوانسازی اطراف چشم

درمان گودی زیر چشم

ما می توانیم از تزریق چربی ، تزریق ژل استفاده کنیم .در مواردی که گودی فقط محدود به قسمت داخل چشم باشد و به خصوص مواردی که سبک باشد شاید انتخاب ژل انتخاب بهتری و راحت تری باشد. هنگامی که گودی زیر چشم مقدارش کم باشد پیشنهاد اولمان تزریق فیلر یا ژل است  اما تزریق چربی هم میتوان انجام داد به خصوص در مواردی که گودی ها سرتاسر زیر چشم را شامل شده باشد .بنابراین تزریق چربی از لحاظ هزینه ای برای بیمار شاید به صرفه تر باشد زیرا چربی را از بدن خود بیمار می گیریم .تزریق چربی زیر چشم با یک تورم تقریباً دو هفته ای مواجه است .بعد از یک ماه چک می شود و احتمال این که ترمیم نیاز باشد وجود دارد .تزریق چربی مناسب افرادی است که گودی ها زیاد و عمیق است .

تیرگی دور چشم

عمدتاً تیرگی ها زمینه ی خانوادگی دارد و بیشتر در افرادی دیده می شود که تیپ پوستی سبزه دارند که با افزایش سن تیرگی ها بیشتر می شود.

در حال حاضر درمان قاطعی برای درمان تیرگی نداریم البته می توان از کرم هایی استفاده کرد که یک مقدار تاثیر می گذارد که استفاده از این کرم ها حدود 20 درصد تیرگی اطراف چشم را درمان می کند .افرادی که دچار تیرگی دور چشم هستند زمانی که سنشان بالا تر می رود به دلیل افت پوست پلک و گودی هایی که در آن نواحی ایجاد می شود این تیرگی ها بیشتر به چشم می خورد.

چروک های اطراف چشم

بعد از سن 35 سالگی به دلیل افت پوست،  پلک دچار چروک های ریز می شود .چروک ها را می توان با جوانسازی که بر روی پوست انجام می دهیم بهبود دهیم در حال حاضر بهترین پیشنهاد برای چروک های پلک پایین استفاده از تکنیک پلاسما جت است .پلاسما تکنولوژی جدیدی است که قلم های خاصی دارد و ما به صورت نقطه ای در پلک پایین زخم های سطحی ایجاد می کنیم یک پروسه 4 الی 5 روزه دارد تا این زخم ها بهبود یابد وقتی زخم بهبود یابد با ایجاد کلاژن سازی  پوست کشیده تر ، جوان تر می شود البته با توجه به میزان چروک از یک تا سه جلسه پلاسما نیاز است .می توانیم همراه با پلاسما تزریق پی آر پی هم انجام دهیم تا ترمیم بهتری داشته باشد.یکی دیگر از کارهایی که برای رفع چین و چروک های اطراف چشم می توان انجام داد استفاده از لیزر فرکشنال است.

پف زیر چشم

پف زیر چشم با افزایش سن و معمولاً بعد از 40 سالگی در برخی از افراد ایجاد می شود و به دلیل شل شدگی و افت کلاژن نگهدارنده ی دور چشم است و  باعث می شود که چربی های دور چشم از داخل حلقه ی چشم بیرون زدگی پیدا کند و سپس حالت برجسته پیدا کند .

درمان پف زیر چشم فقط جراحی است البته در موارد خفیفی که گودی زیر چشم خفیف باشد می توانیم با پر کردن گودی ها اختلاف بین پف زیر چشم و گودی را کاهش دهیم و هر زمانی که پف بیشتر شد اقدام به جراحی پلک پایین کنیم .

افتادگی پلک بالا

اصولاً با افزایش سن ایجاد می شود ، هم پوست شل می شود و هم چربی بیرون زدگی پیدا می کند که با جراحی پلک بالا  می توانیم پوست را بر داریم و هم عمق چربی را کم کنیم.

در مورد افرادی که پوست نازک پشت پلکشان  افتادگی پیدا کرده اند می توان کاندید مناسب پلاسما دانست .با پلاسما جت می توانیم افتادگی پوست پلک بالا را در موارد خفیف بهبود دهیم .افرادی که دارای چشم های آسیای شرقی یا پف های پلک خانوادگی در سنین پایین وجود دارد این افراد را می توانیم در سنین پایین جراحی پلک انجام دهیم .

خطوط پنجه کلاغی

برخی افراد پلک بالا و پایینشان هیچ مشکلی ندارد ولی امکان دارد دارای برخی خطوط که به اصطلاح خطوط پنچه کلاغی باشند این افراد را می توانیم کاندید تزریق بوتاکس کنیم و در موارد عمیق تر می توانیم برایشان دو الی سه جلسه هایفوتراپی انجام دهیم و یا اینکه روی خطوط پلاسما کار کنیم .

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

*

code

Call Now Button