Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

17 اکتبر

تزریق چربی به ژنیتالیا

تزریق چربی به ژنیتالیا

تزریق چربی به ژنیتالیا چگونه انجام می شود؟

تزریق چربی به ژنیتالیا قاعده ی همان تزریق چربی را دارد .برداشت چربی از یکی از مناطق شکم ، ران ، پهلو انجام می شود سپس چربی ها سانتریفیوژمی شود و بعد از انجام سانتریفیوژ چربی ها آماده تزریق در منطقه ژنیتالیا می شود. قبل از انجام تزریق در ناحیه مورد نظر علامت گذاری انجام می شود تا محل تزریق چربی مشخص شود.

برای افزایش زیبایی و همچنین حفظ آن امروزه روش های متعددی وجود دارد.  برای دریافت مشاوره و راهنمایی در این خصوص می توانید با شماره های 7-44277196 تماس حاصل نموده و همچنین می توانید ما را در اینستاگرام ودنبال کنید.

تزریق بر روی سطح پوست و بر روی لب های بزرگ زده می شود معمولاً در یک جلسه تزریق در حجمی حدود 100 سی سی چربی خالص را در آن قسمت تزریق می کنیم و بعد از آن یه مقدار از چربی کسر خواهد شد و چیزی که می ماند چربی ماندگار است معمولاً افراد را بعد از 2 ماه چک می کنیم و درصورتی که افراد تمایل به افزایش حجم بیشتر داشت به صورت مجدد تزریق چربی به ژنیتالیا صورت می گیرد.

تزریق چربی به ژنیتالیا

تزریق چربی به ژنیتالیا

اقدامات قبل از تزریق چربی به ژنیتالیا

قبل از تزریق چربی مراقبت خیلی خاصی نیاز نیست فقط لازم است آزمایش های روتین انجام شود و لازم است فرد از مصرف داروهایی مانند آسپرین و… پرهیز کند.داروهایی مانند ویتامین D و امگا3 توصیه می کنیم از 5 روز قبل مصرف نشود و روز انجام تزریق  چربی حتماً دوش گرفته شود وشیو انجام شود و راس ساعت مقرر در مطب حضور داشته باشید.

مراقبت بعد از تزریق چربی به ژنیتالیا

  • بعد از تزریق چربی به ژنیتالیا یک مقدار التهاب و ورم درآن ناحیه وجود دارد لذا توصیه می کنیم بیمار تا یکی دو روز استراحت داشته باشد
  • تا 48 ساعت دوش گرفته نشود تا منافذ کوچکی که در واقع از طریق آن ها تزریق چربی انجام شده بسته شود.
  • می توانید برای کاهش التهاب در 48 ساعت اول از کمپرس سرد استفاده کنید
  • داروهای ضد التهاب و آنتی بیوتیک بعد از انجام کار تجویز می شود.
  • از انجام تماس جنسی  تا یک هفته خودداری کنید.

تزریق چربی به ژنیتالیا مناسب برای چه افرادی است؟

  • برای افرادی توصیه می شود که یا خیلی لاغر و کم وزن هستند و چربی کافی در آن قسمت وجود ندارد
  • مناسب برای خانم هایی که پا به سن می گذارند والبته چاق نیستند وممکن است در این نواحی تحلیل چربی وجود داشته باشد و نیاز به تزریق چربی باشد.

آیا تزریق چربی به ژنیتالیا درد دارد ؟

انجام تزریق چربی به ژنیتالیا یک روش سرپایی است و با بی حسی موضعی انجام می شود، کار دردناکی نیست و بی حسی خوب چه در منطقه برداشت و چه در منطقه تزریق چربی انجام می شود و درمدت 1.5 ساعت تا 2 ساعت انجام می شود.

تزریق چربی به ژنیتالیا چند جلسه است ؟

تزریق چربی با توجه به حجم کافی که زده می شود طی یک جلسه انجام می شود .

دوره نقاهت تزریق چربی ژنیتالیا

دوره نقاهت اصلی 48 ساعت اول است زیرا التهاب بیشتر است. بعد از 48 ساعت التهاب کاهش پیدا می کند و تا یک هفته امکان دارد التهاب و قرمزی وجود داشته باشد .

مقالات مرتبط

لیزر CO2 فرکشنال

لیزر موهای زائد

راه های ارتباطی

اینستاگرام 

کانال تلگرام 

گالری عکس 

44277196

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

دوازده + 15 =