28 ژانویه

گن غبغب

گن غبغب

آیا می دانید گن غبغب مناسب چه افرادی است ؟

آیا استفاده از گن غبغب بدون جراحی برای ما مفید است ؟

هزینه گن غبغب چقدر است ؟

ما در این مقاله می خواهیم به صورت کامل در مورد گن غبغب و نحوه ی استفاده آن صحبت کنیم .

برای افزایش زیبایی و همچنین حفظ آن امروزه روش های متعددی وجود دارد. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در این خصوص می توانید با شماره های 7-44277196 تماس حاصل نموده و همچنین می توانید ما را در اینستاگرام ودنبال کنید.

گن غبغب چیست ؟

گن غبغب به صورت دو حلقه از پارچه ی سفتی است که عمود بر هم دوخته شده اند. یکی از این دایره ها به صورت عمودی از زیرچانه به قسمت بالای سر بسته می شود و قسمت دیگر از همان قسمت چانه به پشت گردن بسته می شود، به این حالت  امکان فیکس کردن و استحکام روی چانه و زیر فک فراهم می شود.

در واقع گن غبغب بعد از تخلیه چربی پوست را به خوبی روی قسمت غبغب فشرده می کند تا هم خونمردگی جمع نشود و این که پوست طی چند هفته ای که گن بسته می شود خودش را جمع کند.

گن غبغب

گن غبغب

روش بستن گن غبغب

بستن گن هم کار سختی نیست و به راحتی توسط خود فرد قابل انجام است . دو حالت دایره ای و حلقوی که زیر سر و پشت گردن قرار می گیرد هر کدام حالت چسبی دارد بیمار می تواند چانه ی غبغب را زیر آن فیکس کند با استفاده از برچسب بالای سر خود را محکم کند و قسمت دیگر که حالت چسبی دارد دور گردن فیکس می شود.

تا چه زمانی باید گن غبغب استفاده شود ؟

توصیه می کنیم گن غبغب را حداقل مدت 3 هفته به صورت دائم ببندید و روی آن از روسری و مقنعه استفاده کنید وبعد از 3 هفته امکان دارد نیاز باشد یک یا دو هفته بیشتر گن را استفاده کنید .

گن غبغب را از کجا می توان تهیه کرد ؟

گن ها رو به صورت کلی داروخانه ها ندارند .گن های مناسب را معمولاً تولید کننده ها و یا شرکت های وارد کننده که پارچه های مناسب دارند وارد می کنند و می دوزند .شما می توانید هر جایی که تخلیه غبغب انجام می دهید راهنمایی بخواهید .

گن غبغب مناسب چه افرادی است ؟

بستن گن غبغب به صورت عادی هیچ گونه اثری روی جمع شدن غبغب ندارد مگر این که فرد  رفع غبغب انجام داده باشد که اصولاً بعد از اینکه تخلیه غبغب انجام می دهیم این گن را بلافاصله در همان قسمت می بندیم.

نتیجه استفاده از گن غبغب

بستن گن هم از تجمع خونمردگی جلوگیری می کند و باعث مهار خونریزی های احتمالی می شود و در هفته های بعد در جمع شدن پوست کمک می کند.

مقالات مرتبط دکتر علی قاسمی

لیزر CO2 فرکشنال

لیزر موهای زائد

راه های ارتباطی

اینستاگرام 

کانال تلگرام 

گالری عکس 

44277196

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

*

code

Call Now Button