oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun oruspu cocugu link niye siliyosun fuck google fuck google
08 آگوست

کاشت مژه

کاشت مژه

معرفی عمل کاشت مژه و چگونگی انجام آن

عمل کاشت مژه به زمانی حدود دو تا سه ساعت نیاز دارد و جزو عمل های سرپایی محسوب می شود.این عمل دارای مراحلی می باشد که این مراحل عبارتند از:

1. آماده کردن قسمت اهدا کننده مو:اولین کار این است که قسمتی که قرار است فولیکول مو از آنجا برداشته شود( در اغلب اوقات ناحیه پشت سرمی باشد) تمییز شده و تراشیده می شود.

2. بی حس کردن مژه:تزریق داروی بی حسی در نواحی کنار مژه

3. خارج کردن فولیکول مو:پس از اینکه داروی بی حسی اثر خود را گذاشت فولیکول های مو را با روش استخراج واحد فولیکولی بیرون می آورند.برای کاشت مژه طبیعی از پیوندی استفاده می شود که یک چهارم فولیکول باشد.

4. آماده کردن قسمتی که فولیکول ها را دریافت می کند:ایجاد برش های بسیار ریز در ناحیه مژه برای کاشت مژه.در این مرحله پزشک زاویه و جهت مژه ها را طوری تنظیم می کند که نتیجه طبیعی شود.

5. کاشت : در این مرحله کاشت فولیکول در ناحیه مورد نظر صورت می گیرد و در هرجلسه 30 تا 40 فولیکول کاشته می شود.تعداد جلسات بستگی به نتیجه دلخواه خود فرد دارد.

روند بهبودی

روند بهبودی در این عمل به علل فراوانی بستگی دارد اما در این دوران فرد موارد زیر را خواهد داشت:
ورم و کبودی در پلک ها بد از این عمل امری طبیعی است که غالبا پس از چند روز بیشتر آنها از بین می رود.همچنین احساس درد در ناحیه ای که از آن فولیکول برداشته شده نیز وجود دارد که تا چند ساعت بعد از جراحی برطرف می شود.

نتایج کاشت مژه

این عمل در غالب اوقات درطی یک جلسه دو ساعته انجام می شود و روشی مورد اطمینان است.روند بهبودی در این عمل فقط سه روز طول می کشد.

موی قسمت اهدا کنند بایستی که نازک و ظریف باشد.چرا که تارهایی با این خصوصیات نتیجه بهتری در کاشت دارند.اغلب از ناحیه سر یا پا فولیکول گرفته می شود.روش میکروسرجی روشی است که برای کاشت موهای پیوندی دو فولیکولی مورد استفاده قرار می گیرد.برای رسیدن به نتیجه طبیعی تر کاشتن دانه به دانه ی این ریز پیوندها حایز اهمیت است.در روش کاشت مژه نتیجه حاصل از مژه های خود فرد بهتر خواهد بود.چرا که موهای کاشت به صورت دوره ای رشد می کنند به همین دلیل نتیجه عمل بالافاصله بعد از عمل قابل روئیت نیست.رشد این موهای پیوندی و دیدن نتیجه اصلی کار به زمانی بین 4 تا 6 ماه وقت لازم دارد.

مننتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر قاسمی

برخی از خدمات دکتر علی قاسمی :

کاشت مو

تزریق چربی

تزریق ژل

کاشت ابرو

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

3 + شش =