11 دسامبر

کاشت مژه در غرب تهران

کاشت مژه در غرب  تهران

مژه ها ساختار مهمی به لحاظ زیبایی و عملکرد در چشمها و صورت هستند . مژه ها از چشم ها در مقابل گرد و غبار محافظت می کنند و همچنین با پر رنگ کردن خط چشم ها زیبایی و جوانی بیشتری به چشم ها می بخشند . کم بودن تراکم، طول و قطر مو در مژه ها باعث می شود که آنها کم پشت به نظر برسند .

 

کاشت مژه

کاشت مژه یک روشی عالی و جدید می باشد که  برای ترمیم مژه های از دست  رفته و درمان پلک مورد استفاده می باشد. دلایل اصلی ریزش مژه ها عبارتند از  مسائل ژنتیکی،  سرطان و سوختگی و تاسی، در این روش پزشک متخصص  موی مورد نیار برای کاشت مژه ، از موی سر خود شخص برداشت می کند ودر ناحیه مورد نظر کاشت مژه را انجام می دهد، تعداد ومیزان تراکم موها بستگی به خود بیمار دارد.نکته مهم در کاشت مژه این است که نیاز به دقت، تخصص و تجربه بالای پزشک متخصص دارد و حتما باید در زاویه و ترتیب صحیح قرار داده شود، اگر مژه ها در جهت مناسب قرار گرفته نشوند در زمان رشد ظاهرغیر طبیعی ، بد و بهم ریحته ای پیدا خواهد کرد و حتی ممکن است جبوی دید شخص را بگیرد.

 

کاشت مژه

کاشت مژه

دلایل ریزش مژه

– خصوصیات ارثی

– سن

– کندن عصبی مژه ها ( Trichotillomania   )

– استفاده زیاد از اکستنشن مژه و مژه مصنوعی

– التهاب لبه پلک

– مصرف برخی از داروها

– آسیب و جراحت پلک

–  آلوپسی آرئاتا

 

برای افزایش زیبایی وجوانی و همچنین حفظ آن امروزه روش های متعددی وجود دارد. برای دریافت مشاوره و راهنمایی با دکتر علی قاسمی درباره پوست و مو می توانید با شماره های 7-44277196 تماس حاصل نموده و همچنین می توانید ما را در اینستاگرام ودنبال کنید.

گذراندن دوره نقاهت پس از کاشت مژه 

 1. مشاهده پوسته های نازکی در اطراف مژه های کاشته شده و پلک ها بمدت دو یا سه روز
 2. ممکن است اطراف مژه ها کمی صورتی به نظز برسند.
 3. مشاهده مقدار کمی کبودی و ورم در نواحی پلک ها
 4. محو شدن کبودی و ورم و همچنین رنگ صورتی ایجاد شده در نواحی پلک و اطراف مژه ها پس از یک هفته
 5. مژه های کاشته شده پس از دو هفته شروع به ریزش می کنند.
 6. در ماه دوم و سوم مژه ها شروع به رشد مجدد می نماید.

مراقبت های پس از انجام فرایند کاشت مژه

 • استفاده از کمپرس سرد و مصرف بموقع داروها  پمادهای تجویز شده توسط پزشکتان، جهت جلوگیری از درد و خارش
 • اجتناب از دستکاری و خاراندن چشم
 • استفاده از چشم بند هنگام خوابیدن
 • تا  24 ساعت اولیه از باز کردن بانداژ چشم خودداری نمایید.
 • مژه ها را با روغن مژه چرب نمایید
 • بمدت یک هفته از آرایش کردن اجتناب نمایید.

هزینه کاشت مژه طبیعی

هزینه کاشت مژه هم مانند سایر جراحی های زیبایی،طبق تشخیص پزشک متخصص  به وضعیت عمومی مژه ها و تعداد مژه های مورد استفاده  بستگی دارد.

 

نتیجه نهایی

به طور کلی درهر نوع عمل پیوند مو، ممکن است در چند روز اول  علاوه بر کبودی ، ورم واحساس درد، تعدادی موی زائد در ناحیه، مشاهده گردد که بصورت مقطعی است واصلا جای نگرانی وجود ندارد.

بخیه های استفاده شده در نواحی کاشت مو به صورت جذبی هستند و پس مدتی خود به خود جر می شوند. شمامی توانید پس از 3 الی 5 روز شما می توانید کارهای روزانه خود بپردازید. یکی از مواردی که ممکن است کمی نگران کننده باشد این است که ممکن است ناحیه کاشت عفونت کند که این مورد فقط در زمانی رخ که شما مراقبت های لازم را انجام نداده باشید یا در رعایت نکات بهداشتی دقت کافی نکرده باشید، لازم است متذکر شوید که رعایت نکات بهداشتی اصلی ترین مرحله در کاشت مژه می باشد زیرا اگر این ناحیه دچار عفونت گردد اسیب زیادی به قرنیه چشم و لایه های داخلی چشم وارد می شود که ممکن است منجر به  نابینایی شود.پس برای انجام این عمل تنها بر اهداف زیبایی تکیه ننمایید، مهم ترین نکته در انجام کاشت مژه انتخاب متخصص خوب در زمینه پوست ومو وزیبایی و با تجربه  است که این عمل را به طور صحیح و با رعایت کامل نکات بهداشتی برای شما انجام دهد.

شما می توانید جهت کسب ازلاعات بیشتر در زمینه انتخاب متخصص پوست و مو و زیبایی صحیح و بهترین مرکز کاشت مژه در غرب تهران بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

وهمچنین  میتوانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه کاشت موی طبیعی ، کاشت ابرو و کاشت مژه صفحه ذیل را مشاهده فرمایید.

پارسان کلینیک 

کلینیک کاشت مو ، مژه ، ابرو

 

درباره نویسنده

پاسخ

*

code

Call Now Button