porno indir FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE
28 اکتبر

پیلینگ شیمیایی

روش پیلینگ شیمیایی

برای درمان مشکلات زیبایی پوست، راه‌ حل‌های گوناگون و فراوانی وجود دارد که یکی از این روش ها، پیلینگ شیمایی می باشد که یک نوع لایه برداری را انجام میدهد و بهبودی در وضعیت پوست ایجاد مینماید. جوان سازی پوست ، درمان جای جوش و لک از مزیت این روش زیبایی و درمانی میباشد .

لایه بردای پوست شامل سه گروه می باشد :

  • لایه برداری شیمیایی
  • لایه برداری مکانیکی
  • لایه برداری با لیزر

در این روش نیازی به بی حسی نمی باشد و به شکل سرپایی قابل انجام می باشد.

در این روش لایه هایی از پوست به واسطه ترکیبات شیمایی تخریب شده و به صورت کنترل شده برداشته می شود که از جمله اهداف استفاده از این روش برطرف نمودن جای جوش و آکنه ، برطرف نمودن بثورات جلدی ، کک و مک و انواع لکه های پوستی می باشد .

پیلینگ شیمیایی

پیلینگ شامل سه سطح می باشد

  1. سطحی
  2. متوسط
  3. عمیق

پیلینگ سطحی :

ملایم ترین نوع لایه برداری می باشد که به شکل سرپایی صورت می پذیرد و نیازی به بی حسی ندارد ، در این روش پوست ریزی اندکی به مدت 3 الی 5 روز صورت می پذیرد و پس از آن یک هفته بعد فایل تکرار می شود .

پلینگ متوسط :

این نوع پیلینگ عمیق تر و موثرتر می باشد و ترمیم آن حدود 8 روز به طول می انجامد و اگر بهبودی حاصل نیابد چندهفته بعد تکرار می گردد .

پیلینگ عمیق :

در این روش ترکیبات فنلی به کار گرفته میشود . این روش جهت درمان ضایعات عمقی پوستی ، اسکارهای شدید آکنه و درمان پیری پوست کاربرد دارد. و برای افرادی که تمایل به عمل جراحی ندارد استفاده  و انجام میگیرد.انجام و درمان پیلینگ یک روش نوین و به روز می باشد .

با تشکر ،مدیریت سایت کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی

download

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

شانزده − دو =