Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

19 دسامبر

پلاسما جت

پلاسما جت

پلاسما جت چیست ؟قلم پلاسما جت در درمان چگونه کار می کند ؟کاربرد پلاسما جت در درمان چگونه است ؟ چند جلسه به درمان نیاز است ؟ مراقبت های پس از درمان در پلاسما جت چیست ؟

برای افزایش زیبایی و همچنین حفظ آن امروزه روش های متعددی وجود دارد. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در این خصوص می توانید با شماره های 7-44277196 تماس حاصل نموده و همچنین می توانید ما را در اینستاگرام ودنبال کنید.

پلاسما چیست ؟

پلاسما بعد چهارم ماده است یعنی به لحاظ علم فیزیک ما سه بعد می شناختیم جامد ، مایع ، گاز و بعد چهارم که بیش از یک قرن پیش به نام پلاسما معرفی شد.

پلاسما در واقع گاز یونیزه است یعنی گازها محیطی که در هوا وجود دارد تحت شرایط درجه حرارت بالا مولکول ها یونیزه می شوند و تبدیل به یون می شوند و تحت عنوان بعد چهارم ماده یاهمان پلاسما شناخته می شود.

قلم پلاسما جت چگونه کار می کند ؟

در تکنیک پلاسما ما از قلم پلاسما استفاده می کنیم. قلم پلاسما یک سری بسیار ظریفی به آن وصل می شود و زمانی که دستگاه روشن می شود این سر قلم ظریف در فاصله ای که به پوست نزدیک می شود گاز میان سرقلم و پوست را یونیزه می کند و در نتیجه باعث می شود که روی لایه سطحی پوست یک تخریب سطحی انجام شود. از این تکنولوژی برای جاهایی که می خواهیم جوانسازی پوست  کنیم  یا کلاژن انجام دهیم استفاده می کنیم.

با این روش پوست به صورت نقطه ای تخریب می شود و اتفاقی که می افتد این است که کلاژن قدیمی در این منطقه تخریب می شود و به مروز زمان کلاژن جدید ساخته می شود و پوست حالت کشیدگی و جوانی پیدا می کند.

پلاسما جت

پلاسما جت

چه کاربردی پلاسما جت  در درمان مشکلات پوست دارد ؟

از قلم پلاسما جت  جهت بهبود موارد زیر استفاده می شود که عبارتند از :

 • چین و چروک های پلک پایین
 • چین و چروک های دور چشم و کاهش پنجه کلاغی های عمیق
 • در جهت بهبود افتادگی های پلک بالا موارد خفیف و متوسط را می توان با پلاسما انجام داد و البته موارد شدید نیاز به جراحی پلک دارد.
 • چروک های سطحی اطراف لب را می توان با قلم پلاسما بهبود داد.
 • برای بهبود اسکار های پوست اصولاً می توان استفاده کرد همچنین در بهبود آثار آکنه کارایی بسیار خوبی دارد.
 • به کمک قلم پلاسما می توان خال های سطحی پوست و ضایعات ظریف و ریز پوستی را با قلم پلاسما برداشت.

 با پلاسما جت به چند جلسه درمان نیاز است ؟

بستگی به کاری دارد که انجام می دهیم اصولاً برای چین و چروک های پلک پایین یا افتادگی پلک بالا یا خطوط پنجه کلاغی یا خطوط دور لب به 2 الی 3 جلسه درمان نیاز است .فواصل درمان با توجه به ترمیم پوست فرد معمولاً از چند هفته تا یک ماه می گذاریم تا پوست ترمیم شود طبیعتاً بهبود و شرایط کاهش خطوط را بررسی می کنیم و در صورت نیاز جلسه ی بعدی انجام خواهد شد در مورد بعضی کارها مانند برداشت ضایعات سطحی یک جلسه کافی است .

مراقبت های پس از پلاسما جت

 • مراقبت از زخم های سطحی
 • از قرار گرفتن در مقابل آفتاب خودداری کنید .
 • استفاده از ضد آفتاب
 • بهتر است روزانه روزی 3 الی 4 بار با سرم شست و شو داده شود.
 • اسپری آب انجام شود تا زخم سرعت ترمیمش بیشتر شود تا ترمیم بهتری انجام دهد .
 • استفاده از پماد های ترمیم

مقالات مرتبط دکتر علی قاسمی

لیزر CO2 فرکشنال

لیزر موهای زائد

راه های ارتباطی

اینستاگرام 

گالری عکس 

44277196

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

هفده − 13 =