Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

08 ژوئن

پرسش و پاسخ جراحی بلفاروپلاستی توسط دکتر علی قاسمی

پرسش و پاسخ جراحی بلفاروپلاستی

پرسش: آیا امکان همزمان جراحی پلک بالا و پایین در یک جلسه وجود دارد؟
پاسخ : بله، در یک جلسه امکان پذیر می باشد.

سوال:  بعداز عمل بلفاروپلاستی چه مراقبت هایی لازم است؟
پاسخ : لازم است بمدت ۴۸ ساعت استراحت مطلق داشته باشید و طی این مدت به هیچ وجه رانندگی ننمایید . تا یک هفته از انجام فعلیتهای سنگین پرهیز نمایید و به توصیه ها وتجویز دارویی پزشک خود توجه کنید.

پرسش و پاسخ جراحی بلفاروپلاستی

پرسش: در صورت عدم رضایت از جراحی پلک امکان ترمیم وجود دارد؟
پاسخ : بله امکان پذیر است اما باید بدانید که جراحی های ترمیمی کمی دشوار تر وپیچیده تر می باشند وهمچنین ممکن است دوره نقاهت طولانی تری را به همراه داشته باشد.

پرسش: سلام خدمت دکتر علی قاسمی، رشته کاری و شغلی من در زمینه ورزش می باشدچه مدت بعد از عمل می توانم به ورزش خود ادامه دهم؟
پاسخ : بمدت یک ماه انجام هر گونه فعالیت های سنگین و ورزشی ممنوع می باشد.

سوال: سلام اقای دکتر قاسمی، من افتادگی پلک دارم واصلا از این وضعیت در چهره ام راضی نیستم اما از درد و مشکلات در حین عمل و بعد از عمل کمی ترس دارم،امکانش هست در این زمینه بیشتر توضیح دهید؟

پاسخ : در پاسخ به سوال شما باید گفت که چون این عمل به صورت بی حسی موضعی می باشد،جراحی دردناکی محسوب نمی شود، اما پس از عمل احساس دردی خفیف همراه با ورم امری طبیعی است.

سوال: آیا رفتن به استخر وسونا پس از عمل بلفاروپلاستی برای ناحیه جراحی شده مشکلی ایجاد نمی کند؟
پاسخ : توصیه می گردد به مدت حداقل یک هفته از رفتن به سونا و استخر خودداری گردد وتا 48 ساعت بعد از انجام عمل حمام کردن ممنوع است، همچنین بمدت دو هفته از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب نیز اجتناب نمایید.

سوال: آقای دکتر میشه بفرمایید که جراحی پلک بالا و پایین در حالت ابروها و یا گونه ها تاثیر دارد؟
پاسخ : هدف اصلی جراحی پلاستیک پلک ها یا همان عمل بلفاروپلاستی اصلاح افتادگی پلک ها ، برطرف کردن پف و برداشتن پوست های اضافی اطراف چشم می باشد که باعث بهبود در میدان دید شما و همچنین زیباتر نشان دادن چشم و ابروی شما می گردد. لازم است این نکته را در نظر بگیرید که درجراحی پلک بالای چشم، بررسی وضعیت ابروها و بررسی افتادگی ابرو بسیار مهم می باشد.برطرف کردن افتادگی ایرو در برخی موارد همراه جراحی بلفاروپلاستی انجام میگیرد. میزان برداشت پوست پشت پلک هم بسیار مهم است زیرا اگر بیش از اندازه لازم از پوست پلک بالا برداشته شود موجب می شود که بعد از جراحی چشمها به درستی بسته نشوند. در مورد گونه ها نیز باید گفت که اگر پلک پایین به درستی مورد بررسی و جراحی قرار بگیرد در کاهش افتادگی وشلی پوست پلک پایین و بهبود ظاهری گونه ها تاثیر مثبتی خواهد داشت.

سوال: چگونه باید تشخیص دهیم که احتیاج به عمل جراحی پلک داریم؟
پاسخ : تشخیص اینکه چه کسانی کاندیدای عمل جراحی پلک یا بلفاروپلاستی هستند به عهده پزشک متخصص می باشد. از جمله مواردی که در تشخیص شما برای انجام این عمل به شما کمک می نماید ابتدا سن شما می باشد . اصولا افرادی که دارای سن 35 به بالا می باشند کاندیدای بهتری هستند مگر موارد پف پشت پلک نژادی که میتوانند در سنین کمتر هم جراحی کنند. دومین موضوع فاصله مناسب بین بالا تا ابروهاست. بهتر است فاصله شیار پلک بالا تا ابروها حداقل سه برابرفاصله مژه ها تا شیار پلک بالا باشد.

سوال: ورم های ناشی از عمل بلفاروپلاستی چقدر زمان می برد که کاملا بهبود یابد؟
پاسخ : برطرف شدن ورم اطراف پلک بطور کامل در هر فردی متفاوت است و معمولا بین دو هفته تا دوماه طول می کشد.

سوال: باسلام خدمت آقای دکتر قاسمی، میشه بفرمایید چه مدت بعد از جراحی پلک نمی توان با کامپیوتر کار کرد؟
پاسخ : به علت اینکه تورم پلك در هفته اول زیاد است لازم است طی هفته اول به این ناحیه فشار وارد نگردد.

سایر مقالات 

مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی

پرسش و پاسخ  جرلحی لیپوماتیک

علل و درمان خط خنده عمیق

جوانسازی اطراف چشم

لیزر CO2 فرکشنال

لیزر موهای زائد

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

17 + 1 =