22 آوریل

مقایسه روش های لاغری موضعی

 مقایسه روش های لاغری موضعی

طی چند دهه اخیر دستگاه ها و روش های مختلفی برای از بین بردن و تخریب بافت چربی در نواحی مختلف بدن معرفی شده است که در این قسمت به مقایسه این روش ها بایکدیگر و تفاوت آن ها پرداخته شده است

لیپوماتیک-چیست

لیپوماتیک

ليپوماتيك بهترين روش تخليه ي چربي در حجمهاي بالا و كم مي باشد. در صورتي كه در برخی از نواحی بدن خود  بد فرمي ناشي از تجمع چربي  مشاهده می کنید ، می توانید با استفاده از لیپوماتیک چربی های انباشته شده و اضافی آن نواحی را تخليه نماييد  و به ظاهر زیبایی در اندام های خود دست يابيد . لیپوماتیک یک روش بدون ضرر و با تاثیر گذاری بالا برای رفع چاقی های موضعی می باشد .
برای انجام لیپوماتیک ابتدا فرد تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و پس از آن در ناحیه مورد نظر سوراخ های دو الی شش میلی متر توسط جراح ایجاد می شود و لوله کانولا که به قطر حدود 3-6mm است به داخل لایه چربی از طریق شکاف ایجاد شده وارد می شود و با ایجاد ارتعاشات سریع بافت چربی تخریب می شود و از بدن توسط دستگاه لیپوماتیک خارج می شود.
لیپوماتیک یک روش ایمن و موثر در مقایسه با سایر روش ها مانند لیپوساکشن و لیپولیزر می باشد که با کمترین آسیب بافتی حجم بالایی از چربی های اضافی و انباشته شده در مناطق مختلف بدن را استخراج می نماید.

لیپوساکشن

عمل جراحی لیپوساکشن همانند لیپوماتیک می باشد با این تفاوت که در این روش نسبت به لیپوماتیک ایمنی کمتری وجود دارد به همین علت امروزه لیپوماتیک جایگزین لیپوساکشن شده است در این روش همانند لیپوماتیک لوله کانولا وارد بافت چربی می شود و پس از تخریب چربی های اضافی از بدن استخراج می شوند.

لیپولیزر

لیپولیزر روش ديگري از پیکر تراشی نيمه  تهاجمی است که در این روش فیبر نوری نازکی وارد بافت چربی می شود و با استفاده از امواج ليزر چربی ها در مرحله ي اول تا حدودي تخريب مي شوند و در ادامه با سيستم ساكشن اين چربي ها از بدن خارج مي شوند. در این روش بدلیل اینکه از لیزر برای از بین بردن چربی ها استفاده می شود بافت چربی تخریب می شود و پس از استخراج از بدن نمی توان از آن براي تزريق مجدد در ساير نواحي استفاده کرد.
چربي استخراج شده از ليپوماتيك و يا ليپوساكشن قابليت تزريق در نواحي مانند باسن را دارند. در صورتي كه بخواهيم چربي را در صورت تزريق كنيم بهتر آنست كه پس از انجام بي حسي چربي را با سرنگ از بافت خارج نموده و در ادامه اقدام به ليپوماتيك نماييم

مننتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر قاسمی

برخی از خدمات دکتر علی قاسمی :

کاشت مو

تزریق چربی

تزریق ژل

کاشت ابرو

 

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

14 − 9 =