porno indir FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE
26 نوامبر

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

امروز روش های جدیدی برای حذف و تخلیه چربی ها ارائه شده است . در این میان لیپوماتیک جدیدترین روش جهت تخلیه چربی های بدن می باشد که توسط سازمان FDA تایید شده است. این روش توسط یک جراح آلمانی ابداع شده و روشی موثر وایمن جهت از بین بردن میزان بالایی از چربی در قسمت های مختلف بدن می باشد .

روش لیپوماتیک جهت تخلیه جربی ها از هوای فشرده استفاده می کند. این هوای فشرده سه حرکت نوسانی ، چرخشی و ارتعاشی را به کانولای تخلیه جربی انتقال می دهد و منجر به تخریب و تخلیه چربی ها می شود.انجام این سه حرکت موجب ایجا مسیری مارپیچ می شود که این نوع حرکت باعث امولسیون شدن بافت چربی می شود . در این روش سیستم امنیتی تعبیه شده است که به محض تماس با بافت سفت غیر چربی دستگاه متوقف می شود . بدین ترتیب به پوست، عضلات و اعصاب آسیبی وارد نمی شود.
لیپوماتیک بازو

اشخاصی که در ناحیه بازو دچار افتادگی پوست و شلی می باشند می توانند با انجام لیپوماتیک چربی های اضافه پوست را بردارند. بستن گن تا مدت دو ماه به جمع شدن مناسب پوست کمک می کند .
البته افرادی که پوست پشت بازوی بسیار شل و آویزان دارند شاید مناسب کار تشخیص داده نشوند.
انجام جراحی لیپوماتیک دارای مزیت های زیر است
در این روش جراحت در حداقل می باشد ،کبودی و ورم بسیار کم است و پس از مدتی برطرف می شود .
مدت زمان عمل کوتاه است و دوره بهبودی پس از عمل جراحی بسیارکم می باشد .

مراقبت های پس از لیپوماتیک :

1- به بیماران توصیه می شود که از غذاهای چرب و پر نمک پس از عمل اجتناب نمایند .
2- نشستن بیمار در 7 روز اول بسیار اهمیت دارد ، بیمار باید از نشستن طولانی اجتناب نماید ونشستن طولانی مدت به شکل 90 درجه بسیار برای بیمار مضر می باشد در نتیجه توصیه می شود که بیمار بیشتر روی صندلی لم دهد .
3- به بیمار توصیه می شود که چند ساعت اول ابتدا پس از عمل استراحت نماید
4- بیمار یک روز پس از عمل نیاز است پیاده روی نماید زیرا انجام ورزش های سبک به بهبودی کمک می کند ، به بیمار توصیه می شود که از انجام ورزش های سنگین پرهیز کنند .
5- پوشیدن گن های پس از عمل لیپوماتیک بسیار ضروری می باشد ، توصیه می شود که بیمار به مدت دوهفته از گن های فشاری و مخصوص لیپوماتیک استفاده نماید ، پوشیدن گن سبب می شود که تخلیه مایعات به آسانی امکان پذیر باشد .
6- بیمار حتما باید داروهای که پزشک تجویز نموده است را سر ساعت مصرف نماید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر قاسمی

download

 

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

چهار × 1 =