porno indir FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE
21 نوامبر

لیفت با نخ خاردار PDO

لیفت با نخ خاردار PDO

لیفت با نخ خاردار قابل جذب مدتی است به عنوان یکی از روش های افتادگی صورت مطرح شده و با نتایج خوبی همراه بوده است.در گذشته نه چندان دور از نخ های غیر قابل جذب با نام های تجاری سیلونت Sil Honett و یا APTOSE استفاده می شد .اما به دلیل عدم قابل جذب،در حال حاضر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد .نخ های PDO  دو نوع کلی ساده و خاردار دارند.از انواع ساده برای جوانسازی پوست استفاده می شود و از انواع خاردار به منظور کشش و لیفت پوست بهره برده می شود .

چه نواحی را می توان با نخ درمان کرد؟

جهت بهبود افتادگی گردن و غبغب ،افتادگی گونه ها ،عمیق شدن خط خنده ،افتادگی کناره های لب و کناره چانه و نیز افتادگی  ابروها از این نخ ها استفاده می شود .ما درمان را بر اساس نیاز صورت شما تنظیم می کنیم تا بهترین نتایج را در پیش داشته باشد.به علاوه جهت جوانسازی پوست پشت دست ها و یا وجود استریا (خطوط حاملگی ) روی پوست شکم و ران نیز می توان از این نخ ها بهره برد.

لیفت با نخ

چه کسی مناسب لیفت با نخ است ؟

لیفت با نخ برای مردان و زنان سن چهل تا هفتاد سال مناسب است.این روش بیشترین اثر را روی پوست کسانی دارد که افتادگی خفیف تا متوسط دارند و بهترین نتایج آن نیز در  نواحی گونه ،کنار چانه (JOWL)کنار لب ها ،ناحیه گردن و ابروها است.بعضا این روش را با بوتاکس و تزریق فیلر مقایسه می کنند ولی باید اذعان کرد که هر روشی ویژگی های خاص خود را دارد و در بسیاری موارد از اثر ترکیبی روش های مختلف جهت جوانسازی صورت استفاده می گردد. اگر شما تمایلی به جراحی سنتی ندارید و یا نمی خواهید تحت بی هوشی عمومی قرار بگیرید لیفت با نخ عالی است .چرا که حداقل تهاجم را دارد و با بی حسی موضعی انجام می شود.

امتیازات لیفت با نخ چیست ؟

بهترین ویژگی لیفت با نخ بهبودی سریع همراه با نتایج عالی است. این روش حداقل تهاجم را به بافت دارد و هیچ اسکاری بر جای نمی گذارد .با بی حسی موضعی انجام می گیرد و نیازی به بستری شدن در بیمارستان ها ندارد.

اگر شما به دنبال روشی سریع و موثر در جهت کاهش علائم افتادگی ناشی از سن هستید لیفت با نخ راه حلی عالی است.

این کار چگونه انجام می شود ؟

لیفت با نخ نوعی از لیفت صورت است که به روشی ساده و در زمانی کوتاه انجام می گردد.در اطراف گوش نقاط کوچکی علامت گذاری می شود و نخ  در طول مسیر خطوطی که طراحی شده اند،کار گذاشته می شود.لازم به ذکر است که استفاده از نخ های با طول مناسب و خار مناسب در ایجاد کشش خوب بسیار تعیین کننده است.ما در مطب از نخ های خاردار دوبل استفاده می کنیم.این نخ ها به خوبی در قسمت بالا قلاب شده و با کشش بسیار خوبی بافت را به بالا می کشند.

نخ  PDO(پلی دی اکسانوت) ماده ایست که برای تولید نخ های بخیه استفاده می شود  و به مرور زمان جذب بدن می شود . وقتی نخ ها جای گذاری می شوند به واسطه خارها بافت کشیده می شود اما به مرور بدن شما نیز شروع به ساخت باندل های کلاژن در اطراف نخ می کند و این عمل باعث می شود ایجاد لیفت ادامه دار و موثر گردد.نتایج در افراد مختلف متفاوت است اما ظاهری بسیار طبیعی و جوان تر به شما می بخشد.هیچ اسکاری بر جا نمی گذارد و زمان بهبودی بسیار بسیار سریع تری از روش جراحی سنتی دارد.

مخاطرات این روش چه هستند ؟

هیچ روش مداخله ای عاری از خطر نیست اما میزان خطر غالباً بسته به مهارت و تجربه ی پزشک شما پائین تر خواهد بود . لیفت با نخ عوارض جانبی کمی هم چون عفونت ، کبودی ، تورم، حساسیت و کرختی می تواند داشته باشد، اما این عوارض بسیار نادر هستند .

انجام جراحی لیفت با نخ چقدر طول می کشد ؟

انجام یک عمل متعارف لیفت با نخ حدود یک ساعت طول می کشد اما زمان دقیق این کار به تعداد نخ به کار رفته و نواحی تحت درمان بستگی دارد .

مراقبت های پس از لیفت با نخ چیست ؟

پس از انجام کار راهنمایی های لازم به بیمار داده خواهد شد ،برخی بیماران کمی تورم و شاید مختصرکبودی داشته باشند که این حالت به سرعت بر طرف خواهد شد . احساس کشش در صورت تا مدت زمان حدود دو هفته طبیعی است . توجه به پرهیز از ورزش شدید و هرگونه ضربه به صورت تا 2-3 هفته می شود .

نتایج این کار چه مدت زمانی باقی خواهد ماند ؟

میزان ماندگاری لیفت با نخ بستگی به سن فرد و مقدار افتادگی صورت که با لیفت تصحیح شده است، دارد .

باید گفت که افتادگی به مرور بازگشت خواهد کرد، اما بسیاری از پزشکان زمان ماندگاری را 2-3 سال ذکر می کنند.

برای استمرار ماندگاری طی سال های بعدی ممکن است نیاز باشد نخ های بیشتری در صورت کار گذاشته شود.

 

با تشکر مدیریت سایت دکتر علی قاسمی

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

شش + پانزده =