Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

13 آوریل

لیفت ابرو

لیفت ابرو

آیا می دانید بهترین روش لیفت ابرو چیست ؟ برای چه افرادی توصیه می شود و هزینه آن چقدر است ؟ در این مقاله به پاسخ این پرسش ها می پردازیم.

برای افزایش زیبایی و همچنین حفظ آن امروزه روش های متعددی وجود دارد. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در این خصوص می توانید با شماره های 7-44277196 تماس حاصل نموده و همچنین می توانید ما را در اینستاگرام ودنبال کنید.

لیفت ابرو مناسب چه افرادی است؟

برای افراد مسن که شلی پوست، افتادگی ابرو پیدا کرده اند مناسب است ، در خیلی از مواقع به دلیل سنگینی که پشت پلکشان دارد لازم است  افتادگی ابرو همراه با افتادگی پلک انجام شود.(در بیشتر مواقع لازم است که جراحی پلک بالا و لیفت ابرو همزمان با هم انجام شود) یا افراد جوان تر به دلیل فرم ابرو ،مناسب انجام این کار هستند (برای آنها ضروری نیست اما به لحاظ زیبایی با قبول یک سری از عوارض ها می توان این کار را انجام داد).

لیفت ابرو

لیفت ابرو

افرادی که نیازمند لیفت ابرو هستند به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از :

 • افرادی که به دلیل افزایش سن ، شل شدن پوست و شالیز پوست دچار افتادگی ابرو شده اند .
 • افرادی که به صورت ژنتیکی ابروهایشان به صورت پایین قرار گرفته است و این مساله برایشان ناراحت کننده است.
 • افرادی که فقط دم ابروهای آنها به صورت افتاده است.

روشهای لیفت ابرو

لیفت ابرو به صورت جراحی انجام می شود و روشهای مختلفی دارد که عبارتند از :

 • لیفت مستقیم (دایرکت لیفت):روشی است که برش بالای ابرو و چسبیده به محل رویش موهای ابرو است. در آن قست بخشی از پوست برداشته می شود و ابرو بالا کشیده می شود.با این روش هم می توان دم ابرو و هم نیمه خارجی ابرو را بالا کشید.این روش اصولاً مناسب افراد سن بالاتر است البته برای افراد جوان هم قابل استفاده است.اشکال این روش این است که به دلیل این که محل برش مماس با خود ابرو است می تواند آثاری داشته باشد (البته این آثار اصولاً در صورت به دلیل ترمیم خوب بافت صورت بهتر از دیگر قسمت های بدن انجام می شود).البته برای افراد جوان هم می توان از این روش استفاده کرد زیرا  روش مستقیم از بالای ابرو انجام می شود و نتایج سریع تر و ماندگارتری به همراه خواهد داشت.
 • لیفت اندوسکوپیک ابرو : محل برش ،لایه موهای سر و در قسمت های شقیقه انجام می شود. با اندوسکوپ مخصوص وارد می شویم اتصالات پوست تا ابرو آزاد می شود ،سپس قسمتی از پوست آن ناحیه برداشته می شود و آن قسمت  مجدد برداشته و ترمیم می شود. این روش مناسب افراد جوان تر است .در اتاق عمل انجام می شود البته باید بگوییم این روش به دلیل برشی که داخل موهای سر انجام می شود خط برش به اندازه ی دو الی سه سانت در قسمت شقیقه ، لای موها وجود خواهد داشت.
 • لیفت ابرو همراه با لیفت پیشانی :این روش مناسب افرادی که چین و چروک زیاد در پیشانی دارند و پوست پیشانی کاملاً شل و افتاده شده است .شاید در این روش لیفت ابرو به تنهایی کار ساز نباشد اما در روش جراحی در قسمت موهای سر در قسمت پیشانی برش انجام می شود و اتصالات آزاد می شود و پوست ناحیه پیشانی همراه با ابرو بالا کشیده می شود ، سپس بخیه می خورد.این روش هم طبیعتاً می تواند آثاری لابه لای موها بر جای بگذارد.
 • لیفت ابرو با نخ : به دلیل ماندگاری کم توصیه نمی شود.

ماندگاری لیفت ابرو

ماندگاری لیفت ابرو نسبت مستقیم با کشش پوست دارد و البته روشی که انتخاب می شود اگر در افراد مسنی که پوست شلی پیدا کرده اند انجام شود طبیعتاً ماندگاری 10 الی 15 ساله خواهد داشت.در افراد جوان تر ماندگاری 8 الی 10 سال خواهد داشت.

لیفت ابرو

لیفت ابرو

عوارض لیفت ابرو

مهم ترین عوارض آثار جراحی است که به صورت کم و بیش می تواند به جا بماند. ( در روش لیفت مستقیم این آثار بالای ابرو بر جای می ماند و در روشهایی که لابه لای موها انجام می شود این آثار در لابه لای موها بر جای خواهد ماند).

اقدامات قبل از جراحی لیفت ابرو

 • همانند هر جراحی دیگر آزمایش انجام می شود وتست های انعقادی گرفته می شود.
 • در بیماران جوان تر شاید فقط گرفتن شرح حال کافی باشد.
 • استفاده از برخی از داروها مانند وارفارین ممنوع است و در صورت نیاز شاید لازم باشد این دارو قطع شود . خوردن برخی از ویتامین ها مانند ویتامین E ، امگا3 ، و یا مصرف دارو از خانواده آسپرین و ….توصیه نمی کنیم و لازم است از چند روز قبل استفاده نشود.

اقدامات بعد از لیفت ابرو

 • تا 48 ساعت پانسمان باید در ناحیه جراحی شده باشد.
 • تا 48 ساعت دوش گرفتن ممنوع است.
 • هنگام خواب زاویه 30 تا 45 درجه داشته باشید و سر کمی بالاتر از بدن قرار بگیرد.
 • استفاده از داروهای تجویز شده توسط پزشک
 • معمولاً زمان کشیدن بخیه یک هفته الی ده روز می باشد.

هزینه لیفت ابرو

هزینه لیفت ابرو با توجه به نوع روش متفاوت است به عنوان مثال لیفت ابرو به روش مستقیم در مطب دکتر علی قاسمی با مبلغ دو میلیون تومان در حال انجام است یا لیفت ابرو به روش اندوسکوپیک بیشتر از این مبلغ است .

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

دو × 3 =