porno indir FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE
02 نوامبر

لاغری با لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز  Laser Lipolysis  

لیزر لیپولیز چیست؟

روش لیزر لیپولیز هنوز هم طرفدارانی دارد. اگرچه با آمدن تکنولوژی لیپوماتیک رغبت بسیاری از جراحان زیبایی به سمت لیپوماتیک گرایش یافته است.
برای انجام جراحی لیپولیز ، ابتدا موضع مورد نظر كاملا استریل و بي حس مي شود همان طور که می دانید این جراحی به کمک بي حسي موضعي قابل انجام است . سپس سوراخ بسیار کوچکی حدود 1تا2 ميلي متر روي پوست ايجاد مي شود وفيبر نوری نازکی وارد بافت هاي چربي زير پوست می شود ، با ورود این فیبر نوری مقدار معینی از انرژی به چربی ها تابیده می شود که در نهایت منجر به لیز شدن و تخریب بافت چربی می شود. در صورتي كه چربي كمتر از 500 ميلي ليتر باشد نياز به اقدام ديگري نمي باشد و چربي های از بین رفته و تخریب شده توسط لنفاتيک بدن جذب مي شود، اما در افرادی که نیاز به تخلیه میزان بالاتری از چربی دارند نیاز به تخلیه چربی می باشد که این کار نیز توسط یک مکش بسیار ضعیف انجام می شود .
جراحی لیپولیز کم تهاجم بوده و نتایج بسیار درخشانی را بعد از انجام به فرد ارائه خواهد نمود. اين جراحی حدود دو ساعت طول مي كشد و بعد از ریکاوری ساده ای فرد بدون نیاز به بستری می تواند به منزل باز گردد.
به طور کلی می توان مناسب ترين نقاط بدن برای لیپولیز را
• بازو ها
• غبغب
• پشت
• پهلو
• شكم
• ران
• و…..
در نظر گرفت .
دوره ی نقاهت لیپولیز چقدر است ؟
این جراحی بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی انجام می شود، از این رو نیازی به مراقبت های بسیار ویژه ندارد ،حدود یک تا 4 ساعت بعد می توانید به منزل بازگردید ، برای گذراندن دوره ی نقاهت نیاز به 1تا3 روز استراحت در منزل دارید که البته این استراحت نسبی می باشد. کبودی مختصر و تورم در ناحیه جراحی شده طبیعی است و پوشیدن گن بعد از لیپولیزر برای تمامی افراد الزامی است .

لیزر لیپولیز که عمدتا” بنام لیپولیزر خوانده می شود ، یک روش پیکر تراشی غیر تهاجمی است که برای خارج ساختن حجم های چربی سرسخت شکم ، پهلو، ران ، باسن ، پشت ، بازو وغبغب استفاده می شود. در این روش از انواعی از لیزر همچون Nd-YAG ولیزر دایود استفاده می شود. این روش عوارض بسیار کمتری در مقایسه با روش سنتی لیپوساکشن دارد. لیزر باعث تخریب غشاء سلول چربی شده و ملکولهای آزاد شده چربی توسط بدن از راه طبیعی دفع شده ویا با ساکشن از بدن خارج می شوند.

لیزر لیپولیز غبغب

لیزر لیپولیز غبغب

لیزر لیپولیز با عنوان روش جراحی کوچک با حداقل تهاجم Minimally Invasive)) دسته بندی می شود چرا که جراح به برش بسیار کوچکی نیاز دارد و بعلاوه منطقه مورد درمان با بی حسی موضعی بی حس می شود. بدلیل اینکه فرد موقع انجام کار هوشیار است،ریسک کمتری در مقایسه با روش سنتی لیپوساکشن و بی هوشی عمومی وجود دارد.

لیپولیزر درمان کاهش وزن نیست و برای کسانی که اضافه وزن زیاد دارند، مناسب نیست. این روش مناسب کسانی است که چربی سرسخت در برخی مناطق بدن دارند. با این روش در زمانی کوتاه فرم دهی یکنواختی بدست می آید که در مقایسه با روش سنتی لیپوساکشن تورم و کبودی کمتری دارد.

آیا من کاندید مناسبی برای لاغری با لیزر لیپولیز هستم؟

لیزر لیپولیز درمان چاقی نیست و برای افراد با وزن نرمال تا اضافه وزن بکار گرفته می شود و مناسب کسانی است که ذخیره چربی سرسخت در برخی نواحی بدن دارند. با این روش چربی موضعی برداشته شده و پوست سفت می شود.

لاغری با لیپولیز

روش کار لیزر لیپولیز چگونه است؟

روش کار همچون لیپوماتیک از طریق ایجاد چند سوراخ کوچک در پوست و دسترسی به لایه چربی ناحیه انجام می شود. فیبر نوری لیزر وارد لایه چربی شده و با تابش لیزر این چربی ها تخریب می شوند. در مرحله بعد با کمک ساکشن چربی های تخریب شده خارج می گردد.

دوره بهبودی روش لاغری با لیزر لیپولیز

قدری تورم و کبودی پس از انجام کار وجود دارد اگر چه در مقایسه با سایر روشهای سنتی همچون لیپوساکشن، شدت کبودی و تورم به مراتب کمتر است.

توصیه می شود تا مدت 2-1 هفته از ورزشهای قدرتی و سنگین پرهیز گردد.

چه موقع می توان اثرات لیپولیزر را دید؟

نتایج کاهش سایز بلافاصله پس از اتمام کار قابل مشاهده است گرچه برای دیدن نتایج نهایی حدود 3-1 ماه باید صبر کرد که بهبودی قابل توجه در فرم ، یکنواختی و جمع شدگی پوست ایجاد می شود. بستن گن پس از اتمام کار تا مدت چند ماه به جمع شدن بهتر پوست کمک بیشتری می کند.

آیا به جلسات درمان متعدد نیاز است ؟

اگر 3-2 ناحیه بدن مد نظر باشد در یک جلسه کل کار انجام می شود اما چنانچه مناطق زیادی در برنامه لیپولیزر باشد ،بهتر است در 2 جلسه برنامه ریزی شود. جلسه بعدی را با فاصله 4-2 هفته می توان گذاشت.

آیا عوارضی هم وجود دارد؟

لیپولیزر روشی با حداقل تهاجم است. ممکن است قدری کبودی، تورم و قرمزی پوست محل درمان وجود داشته باشد که طی چند روز برطرف خواهد شد. لیزر لیپولیز نسبت به روش سنتی لیپوساکشن ایمن تر است چرا که خونریزی در این روش کمتر بوده و نیز عوارض بیهوشی عمومی را ندارد، به علاوه بهبود نیز سریعتر است.

در این روش جراح باید مراقب سوختگی پوست با لیزر باشد و به لایه پوست نزدیک نشود.

روش لیپولیزر همچنان مقبولیت نزد برخی جراحان دارد اما با ورود تکنولوژی های جدیدتر همچون لیپوماتیک از مقبولیت آن کاسته شده است.

با تشکر ،مدیریت سایت کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی

download                                                 

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

یک × 4 =