Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

23 اکتبر

زاویه سازی صورت مردان

زاویه سازی صورت مردان

زیبایی تنها مختص زنان نیست و مردان نیز برای زیبا بودن و زیبا ماندن دغدغه دارند و تلاش می کنند. حتما شما نیز بارها درباره ی کاشت مو یا جوان سازی پوست صورت یا زاویه سازی و تناسب اندام فکر کرده‌اید و قبل از هر چیز، پیدا کردن بهترین متخصص کاشت مو یا بهترین متخصص زیبایی برایتان مهم بوده است.
در اینجا یکی از رایج ترین و موثرترین روشهای زیبایی مردان را برایتان توضیح می دهیم .

زاویه سازی صورت مردان

زاویه سازی صورت

زاویه سازی فک و صورت امروزه یک روش جذاب برای افزایش زیبایی به حساب می آید. جراحی های زیبایی مختص زنان نیست و برای مردان نیز روشهای بسیار کارآمدی وجود دارد که زاویه سازی صورت یکی از آنهاست .

تفاوت زاویه سازی صورت در مردان و زنان

صورت مردها نسبت به زنها عضلانی تر و حجیم تر است و صورت مردان به ویژه در ناحیه چانه پهن تر است که به علت شکل آناتومی استخوان فک در مردها است. آناتومی فک بطور طبیعی در زن‌ها مثلثی شکل بوده و به شکل حرف V است در حالیکه در مردها مربعی شکل است . این ساختار چهارگوش و مربعی به مرور زمان و با افزایش سن مردان بیشتر می شود. بنابراین مردان برای زیباتر شدن گرایش به تغییر شکال فک از مربعی به مثلثی شکل دارند.

روش های زاویه سازی صورت مردها

زاویه دار کردن صورت از راه «بزرگ و برجسته کردن زاویه فکی »،« برجسته و جمع کردن چانه» و « لاغر کردن صورت» امکان پذیر است. و این راهکارها با تکنیک های زیر عملی می شود.
• تزریق ژل، چربی
• لیفت با نخ خاردار
• هایفوتراپی
•روشهای جراحی

آیا زاویه سازی صورت درد دارد؟

در روشهای زاویه سازی ، بسته به نوع آنها از مواد بی حس کننده موضعی و یا در جراحی‌ها از بیهوشی عمومی استفاده می شود .
التهاب و تورم پس از کار بسته به روش ، از دو روز در تزریق ژل تا چند هفته در روشهای جراحی متفاوت است.

برای افزایش زیبایی وجوانی و همچنین حفظ آن امروزه روش های متعددی وجود دارد. برای دریافت مشاوره و راهنمایی با دکتر علی قاسمی درباره پوست و مومی توانید با شماره های 7-44277196 تماس حاصل نموده و همچنین می توانید ما را در اینستاگرام ودنبال کنید.

بهترین انتخاب برای زیبا سازی و جوان سازی

بهترین انتخاب در زمینه زیبا سازی اعم از کاشت مو یا جوان سازی پوست و یا زاویه سازی صورت در وهله اول انتخاب پزشک با تجربه است. زیرا پزشک مجرب در ابتدا چهره را ارزیابی می کند و پس از انجام بررسی بهترین روش ها را برای به دست آوردن زیبایی چهره پیشنهاد می دهد.

سایر خدمات دکترعلی قاسمی

میکرونیدلینگ 

جوانسازی پوست 

تزریق فیلربینی

تزریق ژل گونه

 

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

10 + هشت =