Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

04 دسامبر

درمان افتادگی ابرو

چه روش هایی برای درمان افتادگی ابرو وجود دارد؟

با افزایش سن چین و چروک ها در صورت پدیدار می شوند و و بعد از مدتی خاصیت ارتجاعی پوست کاهش پیدا می کند که همین امر باعث می شود پوست به سمت پایین کشیده شود.شاید در افراد با سن بالا ببینید که پوست صورت آویزان و یا شل شده است .علاوه بر افزایش سن عدم مراقبت از پوست و مصرف دخانیات می تواند روند پیری پوست را تند تر کند.پیشانی و ابرو نیز از این امر مستثنی نمی باشد.

آیا درما ن دارویی می تواند افتادگی ابرو را از بین ببرد؟

در افراد جوان و کسانی که پوست آنها آسیب چندانی ندیده است استفاده از داروها و همچنین محلول ها می تواند موثر باشد و از پیشرفت افتادگی ابرو جلوگیری می کند.اما در افراد با سن بالا این درمان ها دیگر نمی تواند پاسخ گو باشد و بهتر است روش های دیگری را امتحان کنند.

بالا کشیدن ابرو

لیفت ابرو

در بعضی افراد می بینیم که ابرو به اندازه ایی به سمت پایین کشیده شده اند که زیبایی پلک را هم تحت تاثیر قرار داده است  به طور کل ظاهر فرد را خسته و یا پیر نشان می دهد.بهتر است در این موارد به مشاور خوب و جراح  با تجربه مراجعه کنید زیرا در برخی موارد جراحی پلک برای این افراد انجام می گیرد و پوست اضافی در این ناحیه برداشته می شود  که راه اصلی از بین بردن افتادگی ابرو ها نیست  و ممکن است دوباره افتادگی ابروها را بعد از مدتی ببینیم.درمان اصلی ، لیفت ابرو است که ممکن است در این جراحی پوست اضافی پلک بالا نیز برداشته شود که همگی بستگی به میزان چین و چروک های پیشانی و افتادگی پلک ها دارد .

لیفت پیشانی

در برخی موارد هم انجام لیفت پیشانی می تواند افتادگی ابروها را از بین  ببرد که انتخاب یکی از این تکنیک ها بستگی به جراح شما خواهد داشت .جراح ارتفاع پيشاني  و فاصله بین ابرو تا پلک را نیز در ابتدا بررسی می کند .

لبفت ابرو با نخ

در این روش بالا کشیدن ابرو با نخ بوده و بخیه های بسیار ریزی توسط سوزن های بسیار باریک و ظریف زده می شوند و به دنبال آن پوست جمع شده و باعث تحریک تشکیل کلاژن سازی در اطراف ابرو خواهد شد.

در نهایت می توان  گفت برای اینکه نتیجه ایی ایده آل به دست بیاید ممکن است از روش های ترکیبی به صورت همزمان استفاده شود. تزریق بوتاکس یکی از این روش هاست و در نهایت با تزریق ژل و تزریق چربی در قسمت پیشانی و زیر چشم می تواند چین و چروک ها را از بین برد تا چهره زیبا تر به نظر برسد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر علی قاسمی

شما می توانید برای دیدن نمونه کارها و مشاوره رایگان به شبکه های اجتماعی دکتر علی قاسمی یپیوندید.

 

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

نوزده − 13 =