16 آگوست

توصیه های قبل از کاشت مو

توصیه های قبل از کاشت مو

کاشت مو با استفاده از کوچکترین واحد رویش مو در سر یعنی واحد فولیکولی در سال 1988 توسط آقای لیمر ( Limmer ) مطرح شد . در این روش ریشه های مو با همان الگوی طبیعی رویش ، در مناطق خالی از مو کاشته می شوند . روش مطرح شده که در سال 1998 نام FUT بر آن گزارده شد ، عبارت است از برداشتن نواری از پوست پشت سر و جدا کردن واحدهای فولیکولی در زیر میکروسکوپ و سپس انتقال این واحدهای فولیکولی به فضای خالی جلو سر . واحد فولیکولی به مجموعه ریشه هایی گفته می شود که بطور طبیعی دور هم هستند.

عمل کاشت مو

توصیه های قبل از کاشت مو

انجام عمل کاشت مو به طور سرپایی است و نیازی به بیهوشی نیست در روش کاشت مو با انجام دادن بی حسی موضعی صورت می پذیرد و مانند هر عمل زیبایی این روش نیز دارای یکسری مراقبت ها و توصیه های می باشد توجه به این نکات برای تسریع در بهبودی و رسیدن به نتیجه دلخواه و رضایت بخش اثر بسزایی دارد در ذیل به اختصار به شرح بعضی از توصیه های قبل از کاشت مو میپردازیم.

  • قبل از انجام کاشت مو و پیوند زدن مو باید از مصرف یکسری از داروها خوداری نمود ، باید به مدت 10 روز پس از انجام کاشت مو از مصرف داروهای نظیر آسپرین و هم چنین ازمصرف بروفن پرهیز کرده ، مصرف پلاویکس را باید 5 روز قبلا از انجام جراحی کاشت مو قطع کرده و هم چنین داروهای نظیر وارفاین یا هپارین را باید به مدت 24 ساعت قبل از عمل قطع گردد .
  • 2- مصرف یکسری داروهای گیاهی نظیر گارلیک و هم چنین ویتامین E و جنسینگ باید قطع گردد مصرف این داروها به این دلیل باید قطع گردد چون این داروها احتمال خونریزی را در هنگام کاشت افزایش داده .
  • باید حتما یک روز قبل از عمل و یک روز پس از عمل کاشت مو سر را شامپوهای ملایم نظیر شامپو بچه شسته .
  • موهای سر بهتر است تا حدی کوتاه گردند اما اگر کوتاه نگشتن به میزانی که نیاز به کوتاه شدن داشته باشد در کلینیک این کار صورت می گیرد .
  • در اشخاص اگر به میزان بیشتر از 30 % موها سفید است بهتر است موها به رنگ مشکی رنگ شوند .
  • بهتر است در حین انجام جراحی و کاشت مو شخص بیمار با خود بیاورد و همراه داشته باشد .
  • قبل از رفتن به کلینک بهتر است صبحانه را شخص به طور کامل میل نماید .
  • لازم و ضروری است به دلیل زمانی که تخمین زده شده است برای کاشت مو شخص در راس ساعت در کلینیک باشد .

میتوانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه کاشت موی طبیعی ، کاشت ابرو و کاشت مژه صفحه ذیل را مشاهده فرمایید.

پارسان کلینیک 

کلینیک کاشت مو ، مژه ، ابرو

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر قاسمی

 

 

درباره نویسنده

پاسخ

*

code

Call Now Button