porno indir FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE
20 سپتامبر

تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه

تزریق ژل یکی از موثر ترین راه کار ها برای ایجاد برجستگی و فرم دهی به صورت می باشد، با استفاده از ژل ها می توان لب ها را بزرگ و حجیم نمود و حالت خوبی به آن داد . از طرفی تزریق ژل در گونه نیز مرسوم است و بسیاری از خانم ها برای ایجاد برجستگی بیشتر از ژل ها به عنوان پر کننده های بی ضرر استفاده می کنند .

تزریق ژل با برجسته سازی گونه ها همراه است که البته برای ایجاد زیبایی و جذابیت در افراد داشتن گونه های برجسته و خوش فرم یک مزیت است . از این رو توصیه می شود که این عمل را انجام دهید و از داشتن گونه های زیبا و برجسته لذت ببرید .

تزریق ژل در گونه

تزریق چربی

تزریق ژل در گونه زمان زیادی لازم ندارد، این اقدام بدون جراحی بوده و با استفاده از سوزن های بسیار نازک انجام خواهد شد،تزریق ژل بدون درد است و در افرادی که تحمل درد را ندارند با استفاده از بی حسی موضعی ( کرم های بی حس کننده ) قابل تزریق می باشد .

تزریق ژل مناسب تر است یا تزریق چربی ؟

البته تزریق در گونه به کمک تزریق چربی نیز ممکن است ، تفاوت جنس و ساختار ژل و چربی بسیار زیاد است ، همینطور نحوه ی تزریق هم متفاوت خواهد بود ، نمی توان بیان نمود که ژل بهتر است یا چربی ، این یک مساله ی انتخابی است ، اما پیشنهاد می شود که هر دو روش را امتحان نمایید و بعد از دریافت نتایج ایده آل تر هر روش که مد نظر است را اختیار نمایید .

معمولا بعد از تزریق چربی مقداری از چربی تزریق شده توسط پوست جذب می شود ، این اتفاق در رابطه با ژل نیز صادق است اما جنس و نوع پوست در میزان جذب تاثیر گذار خواهد بود. با توجه به این مساله ماندگاری ژل تزریق شده در گونه حدود 6 ماه  تا یک سال خواهد بود .

با تشکر مدیریت سایت دکتر علی قاسمی

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

2 × 5 =