porno indir FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE
15 اکتبر

تزریق چربی

تزریق چربی

امروزه عواملی نظیر استرس و فشارهای روانی موجب شده که پیری پوست اشخاص زودتر از زمان معمولی صورت گیرد که روش ها و راه کارهایی برای از بین بردن پیری پوست و برگرداندن شادابی وطراوت پوست وجود دارد ، یکی از این روش ها انتقال چربی به پوست می باشد .

تزریق چربی از بدن خود شخص از نواحی مانند ران ، شکم و تزریق آن به نواحی مشخص شده ای از صورت می باشد ، توجه به این نکته ضروری است که برداشتن چربی از بدن دراین روش بسیارکم می باشد و این روش اصلا شبیه به لیپوساکشن نمی باشد .

روش تزریق چربی

ابتدا ناحیه مورد نظر را ضدعفونی نموده و سپس ناحیه که تزریق بر روی آن قرار است انجام شود با استفاده از سرنگهای مخصوصی که سر آنها کانولاهای مناسب متصل شده است انجام می پذیرد و چربی که آماده شده است را به داخل سرنگ های که ظرفیت آنها یک سی سی می باشد منتقل مینمایند سپس تزریق چربی را انجام می دهند .

در نواحی از صورت که پوست دچار کاهش حجم شده است مانند نواحی گونه ها ، گودی زیر چشم ، خط خنده ، شقیقه ها ، نازک شدن لبه ها و حتی در نواحی مانند پشت دست می توان تزریق چربی را انجام داد .

با استفاده از تزریق چربی می توان بدون اینکه وزن را افزایش داد صورت و پشت دست ها را پرتر نمود و آنها را حجیم ساخت .

از مزیت های این روش این می باشد که در این روش بخیه ای به پوست زده نمی شود و تزریق از طریق سوزن های مخصوص می باشد .

فیلرهایی که میتوان آنهارا به بدن یا صورت تزریق نمود شامل موارد گوناگونی است .

برای مثال میتوان از چربی های انسانی استفاده کرد. این نوع تزريق چربي شامل برداشتن چربي خود شخص از شكم يا ران و تزريق به نواحی مشخص از صورت میباشد . البته برداشت چربی از بدن در این روش بسیار کم است و نباید تصور کنید که این کار نیاز به عمل جراحی لیپوساکشن دارد .

معمولا چربیهای برداشته شده از بدن به دلیل اینکه از بدن خود فرد برداشت میشوند ، با چربی های تمامی نقاط سازگاری ایجاد میکنند .توجه داشته باشید که این روش باید توسط پزشک حاذق وبا تجربه در تزریق چربی صورت انجام شود .

تزریق چربیدسته ی دیگر این مواد اسيد هيالورونيك ( Hyaluronic Acid ) ها هستند که میتوانند در زیر پوست تزریق شوند.

میتوانید مطالب تکمیلی را در صفحات ذیل مطالعه فرمایید.

تزریق چربی در صورت

تزریق چربی و بررسی صورت در سنین مختلف

با تشکر ،مدیریت سایت کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی

download

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

دوازده − 6 =