porno indir FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE FUCK GOOGLE
29 دسامبر

تزریق چربی به پشت دست ها

تزریق چربی به پشت دست ها

در این مقاله دکتر علی قاسمی در رابطه با  تزریق چربی به پشت دست به گفتگو می پردازند:

كانديدهای  انجام تزريق چربي پشت دست  افرادی می باشند که دست های لاغری دارند . اين افراد ممكن است كم سن وبسیار لاغر باشند و یا در خانم هاي بعد از سن 40 تا 45 سالگی  که دچار افت چربی پشت دست می شوند، بروز می کند. دسته دیگر افرادی هستند که دارای رگ های برجسته ای می باشند، این افراد نيز به دنبال این هستند که این رگها را با تزریق چربی بپوشانند.

 

نحوه انجام کار

در این روش از تزریق چربی نیز مانند سایر روش های تزریق چربی، چربی را از قسمت شکم و یا ران فرد برداشت می کنیم  (تکنیک برداشت چربی نیز در سایت موجود می باشد)، تکنیک برداشت به این صورت است که ابتدا یک سوراخ کوچک را ایجاد کرده و پس از اعمال بی حسی به میزان نیاز و با سرنگ چربی برداشت می شود .سپس این چربی تحت سانتریفیوژ قرار می گیرد . با سانتريفيوژ خون آبه، مایعات تزريق شده و روغني که از تخليه چربی حاصل شده جدا مي شود و چربی خالص را به سرنگ هایی به حجم یک سی سی انتقال می دهیم .  سپس کار تزریق چربی را شروع مي كنيم . برای تزریق چربی به پشت دست روند کار به این صورت است  که در پشت هر دست یک سوراخ کوچک ایجاد می شود که قطر این سوراخ حدود يك میلی متر و در قسمت پایین مچ می باشد.سپس از طریق این سوراخ ها بی حسی تزریق شده و بعد از بی حسی کامل ، به پشت هر دست حدود 20 سی سی چربی تزریق می شود. معمولا از مچ دست تا بند بالایی دست تزریق صورت خواهد گرفت.
در همان جلسه برداشت چربی، برای مواردی که احتمال نیاز به ترمیم باشد مقداری چربی اضافه نیز برداشت می شود. پس از این يك فرصت یک ماهه مقدار چربی پشت دست چک خواهد شد. در اغلب موارد نیاز به ترمیم نخواهد بود. اما گاها برخی افراد مایل اند پشت دست پرتری داشته باشند.در این موارد با چربی اضافی برداشته  شده که در این مدت در فریزر نگهداری شده است اقدام به ترمیم خواهد شد.

مراقبت هایی بعد از تزریق چربی به پشت دست

مانند سایر روش ها و عمل های زیبایی برای فرد آنتي بیوتیک تجویز می شود و به فرد توصیه می شود که به مدت 48 ساعت از کمپرس سرد در پشت دست استفاده کند و بهتر است فرد به مدت دو هفته از انجام کارهای یدی سنگین بپرهیزد چرا که فعالیت های یدی سنگین باعث آب شدن چربی ها و مانع از ماندگاری چربی ها می شوند.
در روشهای تزریق چربی، حدود سي تا پنجاه درصد چربی تزريق شده طي زمان يك تا دو ماه جذب مي شود . پس از اين مدت چربی های بافي مانده تا سالها با فرد باقی خواهند ماند.
برخی از افراد دچار این تفکر هستند که چربی های تزریقی به سرعت جذب می شوند وماندگاري ندارند اما بنده با تجربه تزريق چربي  چندين ساله با این موضوع کاملا مخالف هستم .  این روش، روشی است کاملا علمی و اصولي  که در سرتاسر دنیا انجام مي شود. در واقع اين روش نوعی پیوند چربی محسوب می شود. تاكيدا بايد گفت اگر فرد پس از تزريق چربي  تحت رژیم های سنگین قرار نگيرد و به ميزان زيادي وزن کم  نكند ، چربي هاي تزريقي از بين نخواهند رفت .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر علی قاسمی

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

پنج × 5 =