Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

14 ژانویه

اقدامات بعد از عمل لیپوماتیک 

اقدامات لازم  بعد از عمل لیپوماتیک 

بلافاصله پس از اتمام عمل  مراقبتها شروع می شود. شما لازم است تمام توصیه های پزشک خود را پس از عمل لیپوماتیک رعایت کنید. رعایت این اقدامات، روند بهبودی شما را سریع تر می کند.  به گفته دکتر علی قاسمی این مراقبت ها به ترتیب زیرند:

تزریق سرم به بیمار

اولین اقدام پس از اتمام عمل لیپوماتیک، رساندن میزان کافی از مایعات به بدن فرد است. معمولا حدود 2 الی 3 لیتر سرم از طریق جریان خون به بدن بیمار تزریق می شود. میزان سرمی که برای فرد تجویز می شود بستگی به حجم کار لیپوماتیک دارد.  پس از اتمام تزریق سرم، پزشک با توجه به مساعد بودن شرایط بیمار، اجازه ترخیص را به وی می دهد.

بعد از لیپوماتیک، حتما پیاده روی کنید!

یکی از توصیه های مهم و لازم که به فرد توصیه می شود، پیاده روی کردن است. اگر فرد سرگیجه نداشته باشد، از او خواسته می شود که تا حد امکان در منزل راه برود. و از استراحت مطلق اجتناب کنند.

لازم است فرد برنامه های خود را قبل از عمل لیپوماتیک به طوری تنظیم کند که بتواند 48 ساعت بعد از عمل را حتما در خانه باشد.

به میزان زیاد مایعات بنوشید!

علاوه بر اینکه فرد  لازم است در خانه مرتبا قدم بزند، مصرف مرتب مایعات زیاد نیز به وی توصیه می شود. میزان مایعات مصرفی بستگی به وسعت منطقه ای که از آن تخلیه چربی شده، دارد. در خصوص افرادی که اقدام به تخلیه چربی از ناحیه شکم و پهلو کرده اند، توصیه می شود تا شب حدود 4 تا 5 لیتر مایعات مصرف کنند.

مصرف مایعات زیاد به این علت توصیه می شود که بعد از تخلیه چربی، بافت های ملتهب شروع به جذب مایعات بدن می کند، در پی این عمل، بدن دچار کمبود آب شدید می شود. برای جبران این کمبود، لازم است فرد به مقدار زیادی آب بنوشد.

تعویض پانسمان

پانسمان ها و گازهایی که بر روی نقاط ورود پس از اتمام عمل گذاشته می شود، به دلیل خون آبه هایی که از نقاط ورود خارج می شود، نیاز به تعویض مجدد دارند. این خون آبه ها ممکن است به قدری باشد که نیاز به 3 تا 4 بار تعویض پانسمان، تا شب عمل داشته باشد. نحوه تعویض پانسمان ها به همراه بیمار آموزش داده می شود.

نحوه تعویض پانسمان

همراه بیمار لازم است برای تعویض پانسمان دستکش دست کند، پس از برداشتن پانسمان قبلی، با فشار دادن پوست، خون آبه های زیر پوست تخلیه می شود که نیاز به پاک کردن آن ها است. پس از زدن پماد آنتی بیوتیک که توسط پزشک تجویز شده، مجددا پانسمان جدید را بر روی نقاط ورود قرار می دهند.

استفاده از گن پس از لیپوماتیک 

استفاده از گن توسط بیمار پس از عمل تخلیه چربی بسیار مهم است. این گن سبب عدم تجمع خون آبه و هماتوم در زیر پوست می شود. این گن لازم است تا حدود دو ماه، پس از عمل لیپوماتیک استفاده شود.

مصرف آنتی بیوتیک

لازم است که دارو ها و آنتی بیوتیک های تجویز شده توسط پزشک را به موقع مصرف کنید. پس از عمل تخلیه چربی، این داروها به همراه مسکن های لازم برای پیشگیری از التهاب و تسکین درد، تجویز می شود.

ویزیت اول پس از لیپوماتیک

لازم است بیمار، 24 ساعت بعد از لیپوماتیک برای ویزیت، به کلینیک زیبایی مراجعه کند. در این جلسه ویزیت علاوه بر اینکه شرایط فرد توسط پزشک کنترل می شود، بافت های محل لیپوماتیک توسط پزشک برای پیشگیری از تجمع خون آبه ها، ماساژ داده می شود.

سایر خدمات دکتر علی قاسمی

جراحی پلک 

ترزیق چربی

لیزرپوست و مو

لیپولیزر

لیپوماتیک 

و …..

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر علی قاسمی

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

10 − یک =