04 اکتبر

افراد مناسب برای جراحی زیبایی پلک

افراد مناسب برای جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک ممکن است به صورت سرپایی و با بي حسي موضعی و یا استثنائا در برخی از بیماران با بیهوشی عمومی انجام بگیرد. مدت زمان انجام جراحی متفاوت بوده  و بستگی دارد که جراحی بر روی پلک بالا ، پايين و يا احيانا همزمان  پلک هاي بالا و پايين باشد ؛ اما به طور کل می توان گفت بین یک تا سه ساعت قابل انجام خواهد بود.

جراحی پلک

جراحی پلک

در این جراحی که برش ها به موازات چین های طبیعی پلک ایجاد می شود پس از ترميم كامل جراحی آثار قابل توجهي به جا نخواهد ماند . با ایجاد این برش جراح تمامی پوست و چربی های اضافه را از زير پوست برمی دارد و در انتها هم برش ها با بخیه های ظریف بسته می شوند.

 

جراحی پلک

جراحی پلک

 

افراد مناسب برای جراحی زیبایی پلک

بهترین افراد مناسب برای جراحی زیبایی پلک افراد با سن حداقل سی و پنج سال هستند اگر چه مواردی كه پلك بالا پف مادرزادی دارد و يا چشمهای آسيايی شرقي را می توان در سنين پايين تر نيز جراحی كرد .کسانی که دارای افتادگی پلک بالا می باشند  و یا در اثر بيرون زدگي چربی پلك پايين پف زير چشم ایجاد شده است كانديد انجام بلفاروپلاستي هستند .اين موارد باعث مي شوندصورت اخمو و یا خسته بنظر برسد و چهره فرد به طور کلی  مسن تر دیده شود . ضمنا افتادگی پلك در برخي موارد باعث اختلال در ميدان ديد بالايی چشم ها و مشكل بينايی می شود كه جراحی پلک در اين موارد درمانی است و نه صرفا زيبايی.

جراحی پلک

جراحی پلک

افراد كانديد جراحی پلك باید سلامت جسمانی داشته باشند و مبتلا به بیماری خاصی نباشند .
افرادی که می خواهند جراحی پلک انجام دهند باید انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند. بهتر است بدانید که تا جای ممکن چشمهای شما با جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) تغییر خواهد کرد .
پیشنهاد می شود که افراد در ابتدا نمونه هایی از عکس های قبل و بعد از جراحی زیبایی پلک را مشاهده کنند و به دیدگاهی صحیح از این جراحی دست پیدا کنند.
شما نباید از جراحی پلک انتظارات زیر را داشته باشید :
•  از بین رفتن افتادگی ابرو
•  از بین رفتن چروک های روی پیشانی
•  از بين رفتن چروک های بین ابروها و چروک های اطراف چشم .
برای  برطرف کردن چروک های دور چشم و پيشاني از روش های جوانسازی پوست مانند بوتاکس ، تزریق ژل و یا تزریق چربی استفاده مي شود.
و نکته آخر باید گفت که جراحی زیبایی پلک و یا بفاروپلاستی از حساسیت بالایی برخوردار است و بهتر است در انتخاب جراح خود نهایت دقت را داشته باشید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر علی قاسمی

درباره نویسنده

drghasemi
خدمات کلینیک زیبایی دکتر علی قاسمی لیپوماتیک, لاغری با لیپوماتیک ,کاشت مو ,کاشت ابرو ,بوتاکس ,لیزر موهای زائد

پاسخ

*

code

Call Now Button